Kde nechat dělat velké fotografie?

Profilova fotka
Kde si máme nechat vytisknout velké fotky? Může někdo doporučit kvalitní tisk za rozumné peníze?
Odpovědět
Profilova fotka
záleží odkud jsi a jak moc velkoformátový tisk požaduješ. Většina standartních tiskáren zvládá s přehledem A2 i A1. Ale plošné formáty třeba jako 2*4m to už chce někoho, kdo to umí. Já mám dvě tiskárny, které používám pro klienty, když jim něco nafotím a chtějí i tisk.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus 24print.eu ... jsem si u nich nechávala vyvolávat obrázky stažené z netu v různých velikostech a dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukni piklio.cz
Odpovědět
Profilova fotka
nevim co je velká fotka, ale ja mám ozkoušené 24print.eu, již 4. rokem si tam nechávám dělat kalendáře a vyvolávám u nich foto A4 a jsem spokojená
Odpovědět
Já si nechávala dělat plakát na photodienst.cz. je krásný. 24print mám kalendáře a taky dobré.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
S rodinou jsme si zašli k fotografovi, ten nás vyfotil a rovnou nám to i vytiskl ve větší velikosti jakou jsme chtěli :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@karolbo Máte pravdu, prokázaný pitomec!
Odpovědět
Jsem fotografka takže jsem toho vyzkoušela už hodně, za mě nejlepší jednoznačně dastax.cz, ale kvalita něco stojí. Nebo potom alternativa kvalitnifotky.cz (tam jim to ale vyjde jak kdy)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?