Slaměné ozdoby v moderním interiéru

Zdravím vespolek :) Hledám inspiraci, přítel dnes přišel s tím, že by se mu líbil tradiční vánoční stromeček se slaměnými ozdobami, perníčky, sušeným ovocem atd. Ale moc si nedovedu tenhle styl představit v našem 'chladném', jednoduchém interiéru. Měl jste někdo? Ideálně s fotkou :) Díky ;)
Odpovědět
@its_my_life takový stromeček jsme poslední roky mívali, letos plánujeme barevnější kvůli dceři. My ale v žádném "chladném" interiéru nebydlíme. Pokud máte pocit, že bydlíte v jednoduchém a chladném interiéru, neměl by vánoční stromek být právě tím, co trochu ten váš interiér rozzáří a udělá bydlení trochu víc útulným? Udělejte to podle přítele. Pokud sama nemáte představu vánočního stromku, uděláte mu tím radost a i si vyzkoušíte, jak to bude vypadat. Příště to můžete zopakovat, případně doladit nebo pořídit ozdoby jiné. Použijte fantazii, vždyť jsou to Vánoce. P.S. je vám ale jasné, že ty perníčky na stromeček musíte sama upéct a nazdobit, že? ;-)
Odpovědět
@its_my_life Foto nemám, ale osobně si myslím že takový stromeček vypadá velice hezky a naopak takový chladný interiér spíše zateplí. Letos bude žena péct taky perníčky na stromeček, ať mají děti co ojídat :-) a nejsou to čokoládové výrobky. Když se to nazdobí lehce a vkusně, tak to bude super podle mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak chladný interiér máte? Co si pod tím představit? Myslím že vánoční stromek se slaměnými ozdobami zahřeje všude :-). No tak si to zkuste už teď jak to bude vypadat. Však vánoce jsou tu za měsíc, tak proč už nevytáhnout stromek :)
Odpovědět
@its_my_life Takový stromek máme už roky a další mít budeme, teď je to retro a zase se vše vrací, zkuste a uvidíte. Tak to nastrojte už teď a uvidíte, jestli se vám to do chladného interiéru hodí.
Odpovědět
@its_my_life Zkušenost ani fotky nemám, ale myslím si, že naopak ten stromek s perníčky, slaměnými ozdobami apod. může váš chladný interiér na vánoce trošku ohřát :) Přidala bych k tomu červené mašle, aby to bylo trošku živější. Něco jako třeba tady, jen místo skandinávských sobíků perníčky :-D http://www.goodhousekeeping.com/holid...
Odpovědět
Nazdobit, odzdobit a znovu nazdobit moc casu nezabere, kdyz se nebude libit, tak to predelas. Spis by mi bylo lito casu pri vyrobe tech pernicku a maslicek, slamene ozdoby se daji koupit. V zachvatu zatmeni mysli jsem pred davnymi lety koupila v Ikei ve vyprodeji modre ozdoby. 2x jsem na stedry den nazdobila stromek do modro- stribrna a obratem sly modre ozdoby zpet do krabice. Taky mam radsi ty klasicke vanoce.
Odpovědět
Díky všem za reakce ;) @radim83 Já bych i představu měla, ale zatím byl každý rok stromek podle mě, přítel ani neměl snahu mi do toho mluvit, proto chci letos udělat podle něj :) A samozřejmě počítám s tím, že perníčky muset upéct :-D @ivko20 Interiér máme neutrální, tmavé podlahy, bílý a černý nábytek, jen sem tam rozbité nějakými barevnými doplňky, ale většina vybavení je černá/bílá/šedá. @hanih Přesně něco takového mám v hlavě, díky ;-) @kafr Nazdobit a odzdobit asi nepůjde, stromek budeme kupovat živý, navíc se 2 malými dětmi budu ráda, když stihnu nazdobit jednou :-D Ale jinak mě tvoření na Vánoce baví, takže mi toho času líto není :) Zatím jsme každý rok měli jinou barevnou kombinaci na stromku, ale vždy v chladných tónech, bílá/stříbrná, tak letos bude větší změna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@its_my_life Tak já si myslím, že to bude vypadat naopak super. Rezky to zahřeje v tom interiéru a nějaké doplňky tam už máte, tak to nebude jako pěst na oko :-)
Odpovědět
My máme každý rok jiný. Ozdoby tedy pokaždé nekupujeme nové, ale vybereme ze zásob vždy do té dané barvy. Máme i slaměné, ty jsou vždy hezké. No a taky některé roky míváme "komunistický" stromeček a taky se na něj těšíme. Myslím, že ať je nazdobený jakkoli, hodí se to vždy, protože to hodí tu vánoční atmosféru a je to jen na nějaký čas.. Neřekla bych, že se prostě slaměný hodí jen do vesnických domků...
Odpovědět
Profilova fotka
Může být.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?