Výroba domácího mýdla - poradíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj...jelikoz se tady rozmohly home made darky,tak to ani me nenechalo chladnou...zaujalo me domaci mydlo...mate nekdo zkusenosti s jeho vyrobou? a se shanenim ingredienci? je i na telo nebo spij jen na myti rukou? diky:-)
Odpovědět
1
2
@magdalena2 a po tom co se mejes temi svymy mydly nepotrebujes uz tel.mleko? nemas suchou pokozku? diky:-)
Odpovědět
Holky zkousely jste nektera ty tuhe sampony od tri lilii????
Odpovědět
@petapetruska Jojo, palmový taky tam (je certifikovaný), ale spíše používám to bambucké máslo (nebo kakaové). Vše kupuji většinou tam. Hrnce a mixéry jak co. Hrnce staré a mixér klidně použiji pak i do vaření - ničemu to nevadí, když se pořádně umyje ;-)
Odpovědět
@magdalena2 Ahoj...a pouzivate i mydla na vlasy? jako tuhe sampony?
Odpovědět
Ano, ano :-) Už dva roky a nemohu si stěžovat... Ke klasickým šamponům bych se už nevrátila.
Odpovědět
@magdalena2 jee a jake mate vlasy ?
Odpovědět
Po umytí? Hebké, lesklé, nadýchané... Ale jak kdy, ono taky záleží na hormonech a cyklu ;-) Většinou jsem spokojená a mí blízcí, kterým jsem tuhé šampóny doporučila, zatím taky (až na jednu příbuznou...ale to je případ sám pro sebe ;-) ). Musíš vyzkoušet a hlavně pak vytrvat, než si vlasy zvyknou, mně to trvalo asi dva týdny, než nebyly po umytí mastné (to jak si vlasy a pokožka zvykají na menší agresivitu mycích látek).
Odpovědět
@magdalena2 tak jsem si umyla vlasy zatim dvakrat a teda jako abych mela mastny konecky,to se mi nikdy nestalo....mam vlasy jak mastny hrebiky:-( je to docela des,o hebkosti a nadychanosti se mi jenom zda...jsem rada,kdyz se mi je podari dostat aspon do culiku,fakt hrebiky...fuuuuj....tj normalni?:-D pac ja toto asi nevydrzimmmm
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den.Narazila jsem na tuhle diskuzi a nedá mi to se připojit.Už dlouho chodím na blogy různých lidí a hodně mě uchvátila paní,která je prostě nesmrtelná. Její blog www.podomacku.blogspot.cz je sice obyčejný,ale skvěle napsaný a paní je schopná se rozpovídat snad o všem,co se týče přírodní kosmetiky,zdravého stylu a všeho,co se týká doplňků stravy. Nejlepší je,že si to všechno vyrábí doma a sama. Teď právě se chystá na domácí mýdla a tak se moc těším. Už jsem od ní kupovala pár věcí a jsem nadšená.Jen pro informaci,jinak chodím na různé stránky,ale zatím mi moc vyhovuje toto.Mám suché tvrdé vlasy a tak jsem poprosila,zda by mi neudělala tuhý šampon na vlasy. Bude mi dělat tuhý šampon s kondicionerem dohromady,tak se moc těším.Mějte se tady krásně a přeji šťastný Nový rok.Lenka.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?