Kamerové zabezpečení domu

Dobrý den, chtěl bych poradit sestavu pro kamerové zabezpečení domu. Zcela jistě nebudu potřebovat více než čtyři kamery pro první instalaci bych si chtěl zakoupit dvě https://www.kamery-hikvision.cz/dome-... pokud byste mi pro domácí použití doporučili jiné nechám si poradit, vybíral jsem jen na základě parametrů, vyžaduji však černou barvu. Pro nahrávání bych si chtěl zakoupit https://www.kamery-hikvision.cz/pro-4... 3,5" SAT HDD o velikosti 2TB doma mám. Opět pokud byste doporučili jiný typ nechám si poradit. Chtěl bych požádat o doporučení dalšího příslušenství abych byl schopen sestavit systém do funkčního celku (kabeláž, cokoliv by bylo potřebné či užitečné). Pokud byste měli doporučení na jiný obchod budu také rád.Do zaznámů bych chtěl přistupovat z domácího PC - router - NVR. Děkuji za radu o pomoc.
Odpovědět
@cincula Máme kamery této značky, máme 3 tyto kamery na domě již od loňského července a ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@cincula To co jsi vybral je světová špička, jen opatrně pokud zvolíš 4mpix tak počítej z velkou citlivosti záznamu to znamená velký šum v obraze. Já raději volil 2mpix, neprohlížím záznam na 160 cm obrazovce. Ja zvolil tuto značku MILESIGHT, celkem 11ks a umí to s doprovodnou licenci 190.-kč na pořád neskutečné věci, čerené provedení také mají, podpora distributora plus konfigurace na dálku je také velké plus.....
Odpovědět
@lazlo OK, díky za informaci. Jsem pořád pouze ve stádiu uvažování a promýšlení. Chápu to dobře, že kamery využijí pro napájení PoE skrze obyčejný UTP patch CAT5e kabel z NVR bez jakýchkoliv injektorů apod? Píšu z manželky profilu, připadlo mně zbytečné zakládat další.
Odpovědět
Profilova fotka
@cincula Ano jde to přes PoE, netahaš další kable, hledat zasuvku 230V na trafo...
Odpovědět
Profilova fotka
@cincula mam 2 kamery Dahua SD1A203T-GN-W, snimky a zaznam posilam na domaci NAS, mam verzi s wifi jelikoz nemam roztahane datove kabely, vse funguje OK
Odpovědět
@geodett Mohu se zeptat, jakym zpusobem jste to sparoval s NAS? Bylo to lehke? Jaky NAS vyhovuje. Daji se bezproblemu ukladat data z kamery pres WIFI do NAS? VIdim ted akci na tuto kameru pod 4 000,- Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@everything sice ma kamera primo funkci ukladani na uloziste, ale tu jsem nerozchodil, takze to posilam do NASu pres FTP protokol to funguje bez problemu - pres wifi - ukladam tedy jen snimky ne video, tam to bude predpokladam narocnejsi na datovy prenost, ale zkousel jsem to a slo to predpodkladam ze v tomto pripade bude vyhovovat jakekoliv uloziste ktere ma FTP - ja mam QNAP TS-451+ ale fungovalo to i s puvodnim modelem co jsem mel TS-419P
Odpovědět
Já jsem si pořídil kameru z http://www.ucam247.com - je to přes wifi, má to vnitřní mikrosd kartu přístupnou přes webové rozhraní, takže tam ukládám fotky a videa a fotky ještě posílám přes FTP na web. Nastavení bylo jednoduché, dá se i lehce přes mobil. Kvalita obrazu je slušná i v noci. Umí to různé alarmy, ale já to mám nastavené jednoduše, že se spouští při pohybu ve vyznačených zónách, udělá foto a video s tuším záznamem 5s před alarmem a 20s po alarmu plus doba trvání alarmu.
Odpovědět
I ja vsem dekuji za tipy. Zkusite se prosim nekdo rozepsat, jake mate zkusenosti ohledne prenaseni celeho videa (ne fotografii) primo do NAS. Seka se video? Kdy ho prenasite, Realtime? Nebo ukladate na kartu a pak se zpozdenim se kopireje do NAS... Dekuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den,chci se zeptat na kolik vyjde video vrátník pro dva účastníky i s montáží(zatím mám nabídku na 13 500 kč s montáží bez dph) a na kolik CCTV kamerový systém se třemi kamerami a záznamovým zařízením(mám nabídku za 25 500 kč s montáží bez dph),kamery navrženy https://www.expressalarm.cz/ds-2cd112...
Odpovědět
@everything Jen rychle. Na NAS si nainstalujete program surveillance station. Připojíte kamery. Pak lze v programu nastavit jak se mají nahrávat. Např. aby nahrával do smyčky a pokud najde dle parametrů pohyb - uloží záznam třeba 10s před a 10 s po skončení pohybu. Určitě je lepší drátová kamera než wifi. Dát do vlastní lan (aby k tomu nemohl kde kdo).
Odpovědět
@marekmaja diky. zatim to ukladani stale sitove resim. podivam se na ten tip. Co vim, ukladani zatim nejlepsi v H265 a cca 15 snimku za sec. Doporuceni od profika...
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?