Dveře Hanák

Profilova fotka
Chtěla jsem se zeptat nemá někdo zkušenosti s interierovými dveřmi Hanák nejlépe v bílém vysokém lesku. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle konkrétně ne, ale podle mě je na našem trhu jednoznačně nejlepší. A ještě možná Sapeli, ty dával bratr a nemá žádnou výhradu.
Odpovědět
Máme je vybrané do našeho domu, ale montáž asi až prosinec. Co jsme poptávali, tak v lesku nikdo nedělá, Sapeli jen myslím polomat a to není tak vzhledově zajímavé za mě. Jen se bojíme údržby, přece jen, dveře moc lidí pouze za kliku nebere, takže zůstávají otisky. Naštěstí čištění je daleko jednodušší než u matu.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od hon13zik:

Máme je vybrané do našeho domu, ale montáž asi až…
@hon13zik A máte je vybrane také v bílém lesku?
Odpovědět
Za mě kvalita dveří zcela nejlepší na trhu. Montaž zcela katastrofální montovali kolegovi a předelavali 3x. Po teto skzšenosti jsem beal Sapeli. Problém je ten, že Hanák pracuje jako franšíza. Sice Vám je kvalitně vyrobí, ale kto je "namonutuje" to má dohodu každá pobočka jinak.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od marcelitov:

Za mě kvalita dveří zcela nejlepší na trhu. Monta…
@marcelitov A nevíte co tam měl kolega za závady při té montáži.
Odpovědět
Všechny zárubně montaž špatně namontovane skřižene. Neseděli dveře. Když se namontovat těsnění, které se opakovaně měnilo bylo různě velké mezery u dveří. Nakonec museli poslat lidi přímo z Hanáka mají jednou odbornou skupinu aby to celé přemontovali. Celá akce trvala 9 měsíců....
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od marcelitov:

Všechny zárubně montaž špatně namontovane skřižen…
@marcelitov Tak to jsme zatím na tom podobně proto jsem se ptala jestli je někdo nemá. Nám to tedy montovali přímo z Hanáka ale i tak dveře prosvěcuji na druhou stranu jak bychom měli Led pásek kolem celých dveří. Tak budu doufat že to zeštelují i u nás.
Odpovědět
U kolegy to sice doštelovali museli dát širši těsnění.... ale i tak to svítí dál jenom méně. Stále to není na 100% ale je to lepší.... tak držím palce.... nech Vám to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od marcelitov:

U kolegy to sice doštelovali museli dát širši těs…
@marcelitov Tak to má stejný problém jako já. A mají také bílé dveře? A nevíte náhodou jestli mu nabídli jiné řešení kdyby se rozhodl že si takové dveře nechce nechat. Tak aspon vím že nejsme jediní. Já se jich při tom na tohle ptala protče známá má od néjaké firmy z polska a má tenhle problém.Tak proto jsem šla do Hanáka protože mi řekli že u nich se nic takoveho stát nemůže. Tak uvidím jak to dopadne.
Odpovědět
Chtěl se dohodnout, ale žádná možnost nebyla.... slevu nedostal a může se maximálně soudit.... A to mu dělali kompletně kuchyň, obývák.... a problémy měl bohužel se vším. Moje štěstí bylo, že stavěl dřív než Já. Taky byli moji favorité. Tak držím palce nech to máte lepší než on....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?