Jaké dvere k podlaze Dub zimni svetly?

Dobry vecer, jake dvere byste zvolili k podlaze dub zimni svetly? Myslela jsem si jít do kontrastu a zvolit ořech, ale nebude to az moc veliký kontrast? Dekuji za vaše postřehy 🙂
Odpovědět
To se vam potluče:2 kresby dřeva, každá jiná a v jiném směru.(a jestli chcetw i nějaký dřevěný nábytek, tak ro už by byl cirkus) K výrazné kresbě na podlaze by to chtělo jednobarevné dveře bez kresby. Pokud se vám ale tyto dveře opravdu líbí, kupte je, ten barevný kontrast se mi líbí. Jen té kresby je moc.
Odpovědět
My máme podlahu dub, dveře jsme zvolili bílé. Právě proto, aby se netlouklo.
Odpovědět
@norikakaa ano mate pravdu,jeste se chci kouknout na tyhle dvere (ale chce to vidět v reálu)
Odpovědět
..
Odpovědět
@janaa1 bílý by se mi k tomu také hodili asi nejvíc,ale nechci je kvuli úklidu (se 2malyma detma) :-/
Odpovědět
Jestli smím můj názor po zkušenosti s 2 malými dětmi a bílými dveřmi:na novém domě budu opět volit bílé dveře, mám s nimi dobrou zkušenost. Provzdušní, prosvětlí prostory a pokud člověk vybere hladké bílé, tak je údržba super. Ale ty druhé hnědé mi pasují více k podlaze, než ty první.
Odpovědět
@norikakaa diky za názor, od bílých mě všichni odrazují. V sobotu se jedeme podívat do obchodu s dveřmi,tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy_l my tedy máme v bytě úúúúplně obyčejné dveře z obi, bílé, a že bych je nějak během dětských let 2 kluků řešila tak to jsem je tedy vůbec neřešila a do domu jdou opět bílé (dřeva bude dost všude jinde a na dveřích co nejsou masiv mi to vyloženě vadí) Ale zkuste se podívat po barvě, ne po dřevodekoru, ale prostě po barvě, co by se Vám do interiéru hodila. Ty tmavé dřevěné dveře působí hrozně těžce v malých prostorech běžných domů. Jinak na tmavém jsou kupodivu tlapky a špína vidět víc než na bílé, máme tmavý nábytek a to je peklo.
Odpovědět
@lucy_l jo to je nejlepší, sáhnout si, vyzkoušet, rýpnout nehtem (když se prodejce nedívá) apod. Taky jsme měli vždy obyč bílé, ale dnes je to hrozný papundekl a povrch je dlouhodobě neodolný. Je to spíš tapeta. Ale pokud někomu stačí obyč bílé proč ne. Je to jeho bydlení. Ty úplně obyč základní bílé rozhodně nevypadají čistě a elegantně, ale vypadají jen lacině. Čistě bílé mají obrovskou nevýhodu, že jsou extrémně vidět jakékoli nedokonalosti dveří i obložek. Jakákoli minimální spára je extrémně rušivá. Když už čistě bílé, tak nějaké lepší, těžší a s kvalitním tvrdým povrchem. Do nového domu jsme dali bílé, ale se strukturou dřeva a zároveň kombinovali plné i různě prosklené. Nic jiného bych nechtěl.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít podlahu s dekorem dřeva ještě o něco světlejší než je ta Vaše a rozhodujeme se mezi dvěma variantami. Buď světlé béžové písčité (světlý interiér) nebo tmavě hnědé (kontrast), oboje ale pouze v barvě, určitě bych nedávala další dekor dřeva. Chce si to i rozmyslet podle toho, jak budete ladit interiér. My takto nějak:
Odpovědět
@lucy_l No, kvůli dětem bych se bílé nebála...mě to přijde naopak praktické. Navíc, stačí přetřít švédskou utěrkou a je to, žádné leštění, nic... 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?