Jakou firmu oslovit na interierové dveře?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Potřebovala bych poradit nějakou zaručenou firmu na interierové dveře,jaké máte třeba zkušenosti vy a koho by jste poradili?? Nechci nic extremě drahého a hlavně bych je chtěla jak už je v dnešní době standart i se zárubněma!! Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som doporučila stránku bydlíme.cz partnerovi s kupou dverí poradily dobre a ponukaju od viacerých vyrobcov interierových dverí.
Odpovědět
Jednoduše bych si dal cenovky no a potom bych se asi rozhodoval já taky montuji obložky a zárubně od jedné firmy a nedá se říct že by byla úplně ta nejlevnější ale zase je to česká firma. Kdyby jste chtěla napište email na Hddoors@seznam.cz S pozdravem S.
Odpovědět
Profilova fotka
@25ka oprava bydlímecz.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Chtěla bych požádat o radu či kontakt na firmu u které poptat interiérové dveře. Nechceme to úplně nejlevnější, ale říkala jsem si (pokud je to reálné) jedny dveře se vším (zárubně, kování) tak max. 5000Kč. Nemáte někdo dveře v takovéto hodnotě?
Odpovědět
@kakamilca skúste zlomek
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca naprostou náhodou jsem narazil na toto: http://www.ok-podlahy.cz/dvere-a-zaru...
Odpovědět
Profilova fotka
@2masoni Děkuji, nevypadá to špatně sice jsou od nás trochu z ruky, ale za poptání nic nedám. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@roxana280 Děkuji, poptáno. :)
Odpovědět
@kakamilca my sme si ich vybrali a sú výborné..pri 13 tich dverách, jedny zasúvacie šatníkové sme dostali 23 per. zľavu
Odpovědět
Profilova fotka
@roxana280 Máme právě dveří 12 + jedny také posuvné a chceme je do pouzdra. Tak uvidíme s čím přijdou. ;)
Odpovědět
@kakamilca tie puzdrove, posuvne su najkrajsie ;-) ;-) boli sice drahe..nuz ale na tom dome je drahe vsetko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@roxana280 Nám by se tam hodily i posuvné dvoukřídlé do pouzdra ale kvůli ceně to asi neklapne :(
Odpovědět
Článek se načítá
@kakamilca nás vyšli po zľave posúvne dvojkrídlové 1000 Eur..strašné
Odpovědět
Profilova fotka
@roxana280 Jejdaaaa! Tak to je opravdu hodně... No uvidíme jak nám vyjde rozpočet a někde si něco hezčího dovolíme jinde zas budeme muset pořídit věci levnější... Teď mi učarovali celoskleněné dveře do spižírny, která bude vedle kuchyňské linky. Tak uvidíme... :D
Odpovědět
@kakamilca ,me zas ucarovala sklenena zastena za kuchynsku linku..tiez je to taka vec, ktora by mohla byt lacnejsia, ale mne sa proste strasne paci..budu to margaretky :-) :-) Musime si aj radost urobit :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@roxana280 No právě radost je důležitá a je třeba vhodně nakombinovat dražší prvek s těmi levnějšími tak uvidíme jak se mi to podaří ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojte. Hľadám stolársku firmu na dodávku takýchto interiérových dverí pre rekonštrukciu RD
Odpovědět
Já mám doma dveře od Vekry. Potřebovali jsme už vyměnit interiérovky, které snad byly ještě po babičce. Investice to sice nebyla malá ale po výměně prostor působí moderněji a o to nám šlo. Největší radost mám z pouzdrovek do obýváku. Vypadají fakt perfektně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Keďže ja som sa venoval výberu dverí asi pol roka, zbieral som informácie od známych, na fórach, môžem Vám poradiť, že kupujte dvere, ktoré vydržia a to je laminát. Masív je pekný ale drahý. Navyše keď máte doma domáceho miláčika, tak určite laminát. Ja som s nimi velmi spokojný. Kúpil som u slovenského výrobcu. Cena tiež velmi dobrá :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@peternovak ahoj ake dvere mas od slovenskeho vyrobcu? tiez to teraz riesim..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Oživuji diskuzi a chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s interiérovými dveřmi firmy Javab z Jihlavy. Pokud ano, budu rád za reference a případně i za fotky. Díky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@fsvojap Dobrý den, zkušenosti s dveřmi Solodoor bohužel špatné. Montáž provedena od Solostyl Brno na Štefánikově ulici.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?