Amazon.de, máte zkušenost s objednáváním?

Profilova fotka
Chci si koupit kuchyňského robota KitchenAid který by byl u nás i po případné slevě 20% na Dny Marianne pořád o něco dražší než právě na německém Amazonu. Máte někdo zkušenost s objednáváním? Dopravu do ČR bych vyřešila asi přes Mailboxde, nebo jestli máte někdo jiný tip budu jen ráda.. :-)
Odpovědět
Zkušenosti s objednáním mám. Vše proběhlo v pořádku, platil jsem debitní kartou a zboží bylo do 14 dnů od objednání doma. Nechal jsem věci posílat standardní dopravou. Byl jsem spokojen. Nejsem si úplně jistý, jakého robota chcete, ovšem KitchenAid 5KSM150 je na tom cenově hodně podobně jak v ČR, tak v DE. Na druhou stranu je docela sranda s případným vracením zboží, resp. reklamací. Dopravu do státu, ze kterého si to koupíte, si platíte sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@peroli podivej se, jestli amazon nedorucuje toho robota primo do cech. spoustu veci dorucuji. je to nejjednodussi, zbozi je v cechach do 3-4 dni, kolikrat jsou rychlejsi nez ceske eshopy. ja tam objednavam nejvice obleceni a boty a nikdy nebyl problem.
Odpovědět
Profilova fotka
@sabejn ten kterého chci já mají teď za 447€ což je při kurzu mé banky cca 12.300,-, u nás ten stejný stojí 18.190,- po slevě na DM vychází na +- 14.500,-, snažila jsem se proklikat k dopravě a jestli jsem to správně pochopila tak by vyšla na zhruba 700,- a to by se pořád slušně vyplatilo.. Kráječe i mlýnek na maso mají levnější každý o asi tisícovku takže jsem na vážkách.. Na jednu stranu KA co se kvality týče všichni hrozně chválí na druhou stranu stát se může cokoliv, že? Já prostě nevím no... láká mě to zároveň mám ale strach to tam objednat.. @jumpmans jsem na mobilu takže tu prd vidím :-D ale myslím že by to možná mohli doručit.. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Větrná elektrárna 12000W cena 17000 Kč!!!!!Objednávka měla zpoždění cca 2 měsíce! Výkon ( reálný) možná tak 200 W. Regulátor nabíjení shořel ihned po zapojení. Lopatky turbíny měly být ze slitiny hliníku a jsou plastové, takže životnost místo 20 let je tak 5 let. Prodejce dělá mrtvého brouka. Amazon de odmítá vrátit peníze v rámci Garance A-Z. A protože prý ve skladě v Německu mají epidemiemi tak to mám poslat na vlastní náklady do skladu ve Francii. Děs děs děs děs a 17000 v prdeli
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?