Co s čím ladíte? Podlaha,interierove dvere,co barva oken....

Profilova fotka
Zajímalo by mě, co jste upřednostňovali,aby to spolu ladilo? Barvu podlahy budeme mit dub,takový medový a ja jsem ted na vazkach,jake vybrat interierove dvere. Taky jak mate resene barvy oken a parapety. A jakou barvu gauce byste vybrali k medove dubove podlaze. Fotku prikladam. Moc diky za rady. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme meli jasno, ze interier bude v kombinaci bile, sede a dreva. Prvni laska byl jidelni stul v dubu a k nemu jsme zvolili podlahu a dubovou dyhu v kuchyni. Dvere jsme stejne jako nabytek zvolili v bile barve, nemam rada, kdyz je dreva moc a hlavne, kdyz je v jinem odstinu. Okna mame antracit a mame jen jeden parapet v dubove dyze, jako je v kuchyni - respektive parapet je od srpna objednany, ale nejak jsme se zatim nedockali 😤 Ta podlaha je krasna 😍
Odpovědět
Profilova fotka
@qeszi Snad bude pěkná, když bude všude. :-) To je chytrý podle stolu. Já se z toho nějak nemůžu vymotat.
Odpovědět
@kacunek2019 Myslím si, že není dobrý teda ladit zase moc - třebas víc druhů dřeva je moc pěkných! Je fajn mít nějaký světlejší základ, tři, čtyři odstíny, a do toho mít v kontrastu tmavší výraznou barvu. Zrovna ten jídelní stůl právě vypadá super, když "vyčuhuje", tj. je třeba tmavší jak zbytek dřeva v pokoji...
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to podobně jako @qeszi. Věděli jsme, že chceme podlahu v odstínu dubu (máme podobně jako vy s nádechem do medu, ale ne tak teplý) a že nechceme kombinovat příliš mnoho barev dřeva. Takže jsme u kombinace bílá (okna zevnitř, dveře, kuchyň), dub (podlahy) , šedá (beton, kámen na pracovní desce v kuchyni a dlažba v koupelně). Na volně stojícím zařízení se případně můžeme vyřádit, až se nám tahle kombinace zají, ale nám vyhovuje tenhle jemný základ. Navíc k šedé a k (neutrálnímu) dubu se celkem dobře ladí zbytek.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažím k sobě ladit to, co jen tak měnit nebudeme, okna, dveře, podlahy. Mám ráda kontrasty a zároveň opakující se dekory a barvy. takže u nás podlaha šedá dveře šedé, okna ořech, nábytek ořech, vše je to ton v tonu a kontrasty.
Odpovědět
Profilova fotka
@lena.k pod to bych se mohla skoro podepsat, jen i okna zevnitř máme světlý dub. Mám ráda barvy, ale všeho s mírou, základ bude těžký neutrál a s tím doufám i nadcas. A domov budu honit textilem, dekoracema a působením dvou malých dětí a jednoho velkého psa 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@mojebydleni tyjo, šedé dveře zní zajímavě... Máte už realizaci nebo foto inspiraci?
Odpovědět
Profilova fotka
@sviva asi už jste koukala patro https://www.modrastrecha.cz/blog/moje... přízemíhttps://www.modrastrecha.cz/blog/mojebydleni/album/5-let-svepomoci-a-jeste-par-let-pred-nam-kibjew/25136811/
Odpovědět
My jsme si udělali test - vybrali na pinterestu a instagramu pár desítek interiérů a ve většině se opakovala světlá podlaha bez výrazné kresby dřeva, bílé dveře, okna, stěny. Někde přijde šedý obklad nebo stěrka, někde dřevěné lamely - podle místnosti jak chceme zútulnit a jestli spíš chladnější (v jižně orientovaných pokojích) nebo teplejší (sever) pocit. Parapety litý mramor, kamenná struktura v bílé. Doplňky - černé - nohy stolku, rámečky, nožky pohovky atd. Jen ty tenké linie, příp. Váza, néjaký podnos, talíř, hrnek... Nábytek - dřevo - výraznější kresba, ale světlé - nevolíme do celého domu stejný odstín, ale stejný typ dřeva, aby kresba byla stejná. Nábytek můźeme vyměnit. Naopak kuchyně a skříné, které se měnit nebudou, jsou bílé (máme ikeu a můžu dvířka vyměnit). Pracovní deska také bílá. Stůl - deska dřevo, nohy černé. Židle čalouněné béžové nebo šedé, možná tam přimíchám nějakou celokovovou nebo dřevěnou. Nožky kov nebo dřevo. Pohovka světlá - bílá nebo béžová. Chtěli jsme neutrální interiér, který můžu podle nálady měnit doplňkama. Polštářky, plédy, koberce, ručníky, utěrky, závěsy, vánoční výzdoba, květináče....většinou mám ráda přírodní tóny - písková, skořicová, hořčicová, olivová, struktury kamene a dřeva...občas mě ale přepadne fantas, dovleču růžové kytky a všechno ladím do barev. Můžu tedy měnit barvy jak ponožky a ten neutrální základ mi podrží tu čistotu a styl. Ne každý to tak ale má a proto myslím, že jsme tím výběrem skrz obrázky začali dobře.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?