Dub Halifax přírodní

Prosím poraďte, mám bílou kuchyň s kuchyňskou deskou dub Halifax přírodní. Je tu někdo kdo má nábytek v Halifax? Prosím jakou k němu mate podlahu? Můžu poprosit i o fotky.Musím vybrat a bohužel nemám kde ve svém okresu.
Odpovědět
Také máme kuchyň bílá + halifax a k tomu podlahu Rigid dub bělený (NIK9012).
Odpovědět
@abasim prosím a máte foto podlahy kde by byla víc vidět? Kuchyň moc pěkná, máme dost podobnou 🙂
Odpovědět
@abasim ještě se zeptám, jak se vám udržuje ta stěrka za sporákem?
Odpovědět
@pimona Se stěrkou neporadím, zatím ještě nebydlíme. Ale z kuchyňského studia nám doporučili ji ještě zalakovat. Lepší fotku s podlahou i kuchyní teď u sebe nemám, tak aspoň samotná podlaha 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@abasim Dobrý den, nemohla byste mi prosím poslat fotku dokončené podlahy? Je hodně světlá? A co kresba dubu? Jste s ní spokojení? Případně mooooc děkuji, nemohu nikde narazit na realizaci této podlahy. Hezký den, Kristýna
Odpovědět
@kikaadam Zdravím, podlaha je vzhledově pěkná, ale upřímně jsem doufala, že by mohla být odolnější. Máme ji rok, nijak extrémně namáhaná není a rozhodně se nedá říct, že by byla bez škrábnutí, naštěstí ale nejsou moc vidět. Na fotkách je porovnání s halifaxem.
Odpovědět
@abasim Moc děkuji za zprávu a fotky. Mohla bych se ještě zeptat? Ten odstín je spíš do žluta nebo béžova nebo šeda? Jsem malinko zmatená? 😄 A ty rýhy jsou od čeho myslíte?
Odpovědět
@kikaadam Řekla bych, že je do béžova/hněda, je to spíš teplý odstín. Od čeho jsou rýhy bych sama ráda věděla. Ony teda ani nejsou moc vidět, ale já teď trávím spoustu času na zemi s dítětem, tak je vidím a štvou mě 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?