Hledám

Zobraz úvodní příspěvek
Tato tema bude sluzit pre vsetkych uzivatelov ktory nieco hladaju ( nasli ste si nejaky obrazok v albume no neviete kde ho zohnat, videli ste nieco zaujimave v televizi a chcete vediet kde to kupit, hladate nejake specificky vyrobok - biela kovana postel do detskej izby, alebo kos na pradlo zelenej farby...... ) vsetky otazky podobneho druhu prosim vlozte do tejto temy. Dakujem :)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
Neporadíte prosím kde sehnat tuto tapetu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
do kuchyně hledám pracovní desku v dekoru dřeva-masiv, něco jako např.na těchto obrázcích, nemáte někdo tip co to může být za dekor, resp.od jakého výrobce? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@kata267 ta spodní kuchyně je z Kuchyně Sykora,Sense,tak zkus mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáte prosím někdo ve svých albech postel do dětského pokojíčku která by byla s uložným prostorem? ale ne se zásuvkou dole, spíše něco na zpusob peřináku
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Hledám velkoformátovou šedou venkovní dlažbu, někdou tu měl foto pro inspiraci. Bohužel nemohu foto najít.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
hledám toto fotoalbum, kde jsem si uložila pro inspiraci fotku sedačky ale ne kdo to měl...nevíte někdo čí je to album? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@kata267 Je to @camjane http://www.modrastrecha.cz/blog/camja...
Odpovědět
@obla super díky moc :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
zase hledám :-) nechali jsme v obývací části přiznané trámy a šikminy a vůbec jsem nedomyslela jak dořešit v takových šikminách světla/lustry :-/ někde jsem tu kdysi zaregistrovala album kde bylo plno inspirací fotek jak řešit světla při šikmých stropech a trámech, bohužel nemůžu najít...nevíte někdo?
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?