Které nafukovací postele jsou nejlepší?

Chtěla bych poradit s nákupem nafukovacích postelí. Potřebovala bych je pro občasné přespání návštěv. Normální válendy kupovat nechci kvůli nedostatku místa. Máte nějaké odzkoušené a můžete mi je doporučit? Zatím mám tak předvyhlídlé tyhle http://www.nabytek-forliving.cz/nafuk... . Ale ráda bych slyšela i nějaké ohlasy od zkušenějších :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme tuto http://www.kasa.cz/sport-outdoor/koup... spíme na tom u našich tak jeden víkend v měsíci a dá se to, musí se pořádně nafouknout a je to. Je to celkem pohodlné spaní, v rámci možností, není to drahé.
Odpovědět
my mame tu co Jamus ale je to pekne naprd. no teda ta matrace jako takova dobry,musi se fakt hodne nafouknout a na to prilezitostne prespani to jde, ale pokud muzu doporucit tak nez jednu dvojpostel kupte radeji dve jednotlive. sice to vyjde draz ale kdyz na te velke spi dva je to naprd, jak se jeden pohne, druhy je jak na houpacce. dalsi duvod je urcite to ze dve jednotlive lip umistis jak jednu velikou no a taky ne vzdy mas navstevu co se k sobe chce tulit ze :-D
Odpovědět
Určitě budu kupovat jednopostel. Ta dvoj mi přijde nanic právě z důvodů co píše swetlus. Teď spíš váhám nad výškou té matrace...
Odpovědět
vysku nevim, tu vyssi jsem nikdy nezkousela. ale na to obcasne prespani i ta nizka bohate staci. oproti spani na karimatce na zemi je to zlate
Odpovědět
my sme kupili double nafukovaciu v Argose, celkom casto sme na tom spavali tak dvakrat do mesiaca, ked sme boli na cestach - je to celkom dobra vec, urcite pre navstevy raz za cas sa to hodi, ani sa na tom nespi zle
Odpovědět
Milá Marci ja mám tuto postel nafukovaciu trosku nižšiiu aj jedno aj dvojložko a k tomu nafukovač na elektrinu a je to v pohode pri návštevách.Doporučujem.
Odpovědět
Mám docela zkušenost s těmi to madracemi díky svojí brigádě v outdoorovým obchodě. Rozhodně doporučuju koupit 2 jednolůžka a nebo to společné s oddělema komorama,protože pokud je dvoulůžko s jednou komorou,tak jeden se otočí a druhý to cítí docela dost.a co se výšky týče, čím vyšší,tím hůře se ohřívá vzduch v ní obsažený,tz.že madrace "chaldí ze spod" ale jelikož to je na spaní doma a ne někde v kempu nebo venku,tak to je jedno...snad jsem to napsala trochu srozumitelně..
Odpovědět
Profilova fotka
mam nafukovacie dvojlozko, darcek za objednavku z katalogu, takze aka to je znacka :-N to srkna netusi, na obcasne spanie super vec a hlavne spratne :-D ale ked sa jeden pohne je to ako na vode... takze pri jednolozku by tento problem byt nemal
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci - ja mam ten intex dvojlozko 180cm siroke, samonafukovacie a sme spokojni. Mne sa paci aj ta vyska lebo si nepripadam ze spim na zemi na matraci ale vo vyske normalnej postele. Treba to dobre nafukat a potom nemam pocit ze sa budim ked sa manzel otoci. Samonafukovanie je velmi prakticka vec, strcis kabel do zasuvky zapnes gombik a do par minut je postel nafukana. Neviem si predstavit rucne nafukovanie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dvojlozko by som urcite nekupovala uz... mame ho a mozem povedat ze o nicom... :-p tak ako pisu uz hore, obaja spiaci vedia o kazdom pohybe toho druheho... :-N
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?