Má někdo zařízení bytu ve stylu Egypt?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky sháním nějake motivy ve stylu Egypt. Nálepky, sochy, jakákoliv inspirace, chceme to mít doma celé ve stylu Egypt. Je zde někdo taky takový blázen do Egyptu jako já (my)?? :-)))))) díky Vanilka :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
to ano mint - je to laska na cely zivot ( zacina dokonca skor ako v puberte :-D aspon u mna... ) - no , ja som musela jednoducho z niecoho zit - zostala som sama vo velkom meste , dostala som krasnu ponuku robit kuratora zbierok - za plat 8900 SK v hrubom - len moj najom - jedna izba na polovicu s mojim priatelom bol vtedy 5000 SK ( hovorim o dobe pred 6-timi rokmi... pride mi to uz tak davno :-| akoby som pisala o inom zivote... ) - cize som moc na vyber nemala... to by mi nezostalo uz ani na jedlo keby to prijmem... - vies ja stale dufam ze ked budem bohata a velka, tak sa k tomu znovu vratim... mozno ked budem na dochodku tak este nieco vyhrabem :-D ja som uz v teple bola pred mesiacom aj nieco, nateraz mam dost, tych 20 stupnov co je prave teraz vonku a to krasne slniecko mi uplne stacia... ja jar milujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dai neboj sa, vratis sa. rozumne investujes, a potom budes robit co ta bavi :-)
Odpovědět
vanilla sice psala velkometrážní byt, ale podle fotek si myslím, že je to klasický 2+1 do 60m2, na tom se s egyptským stylem moc zázraků dělat nedá, ale když vyhází ten nábytek, tak to může vypadat taky dobře...jsem na to hodně zvědavá... mě egypt taky vždycky hrozně bral, baví mě i filmy s touhle tematikou a dokumenty...odmala nevím čím mě to prostě fascinuje... dai obdivuju, že jsi to fakt vystudovala, já jako dítě chtěla být archeolog :-N ale přesně jak píšeš, to člověk může dělat, ale živit ho to nemůže, což je škoda...ale třeba se k tomu jednou vrátíš... ;-)
Odpovědět
no, uvidim ivett - ako hovorim, rada by som sa k tomu vratila - popisala si to ale presne - praca je to krasna, ale len tazko ta uzivi ( vlastne to tak bolo vzdy, archeologovia boli bud bohaty ludia, alebo ludia ktori mali silnych donorov:-( ) ja som tiez na ten vysledok velmi zvedava vanillaa - ked nieco budes mat, tak daj vediet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dám vědět co a jak, ale po zkouknutí bydlení je hra : obyvák v egyptském stylu mě napadlo moc věcí, asi jak tady už někdo řekl jako nápad, že ty sloupy uděláme i jako DVD skřínky, ktere by byly schované za žaluzijema, moc se mě to zalíbilo. Pak už žádné skřínky na dvd nebude potřeba, Mezi něma bude ten stoleček na dvdíčko nad ním plazma na stěně a nad ní bude hlava Tutana :-))) ještě vymyslet barevné kombinace stěn a podlah, viděla bych to na čokoladová barva s vanilkovou, viděla jsem tuto kombinaci a vypadá to hezky, tak samo by vypadala kuchyn, aby to ladilo :-))) :-) mrkněte na to bydlení: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ja chcem tiež spálňu v egyptskom štýle, milujem egypt, chodíme tam každý rok, okrem toho som si kúpila prenádherný veľký pozlátený papyrus s nefertiti a achnatonom... Tiež rozmýšlam, ako zladiť farbu stien, akú farbu nábytku, ale keď to bude mať aspoň troška nádych Egypta, budem spokojná :-) pridávam foto izby z našej poslednej dovolenky v Tabe :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?