Máte nějaké rady na vychytávky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
at už při stavbě domu či už vybavování...?? Kuchyně , světla, zásuvky , atd?? cokoliv?? Podělte se o své postřehy...:)
Odpovědět
@catle I přes takováto skla je vidět, ne pořádně, ale je ... mají je naši, tak celkem vím ... druhá věc je údržba, čistit ty hrany, když máš v baráku třeba desatery dveře, to by mě mrsklo (no nebo ženu), není nad klasické rovné, hladké dveře .... vidím to na ty světla, sem sněma asi smířenej, ale varianty pořád hledám ...
Odpovědět
@catle My mame patrovy dum (tvar L, polovina na patro) nad schody chceme svetovod a dole, kde neni okno k jedne koupelne s wc take - duvod - dum feng shui. A to mame interierove dvere 3 typy - castecne prosklene, na chodbu polovina prosklena a k bazenu celosklenene. A led panely mame v celem dome take, takze vse zminene :-)
Odpovědět
@1karel1 No já jsem taky z těch,kterým by z uklízení mrsklo a při úklidu pravidelně prskám a jsem spíš na.rána ;-) . Proto nevím,o jakých hranách mluvíš - my právě proto vybírali důsledně takové dveře,na kterých je minim.možnost usazování prachu atím pádem nutnost čistění - jsou prosklené cca ze 2/3 takovým tím vroubkovaným sklem.
Odpovědět
Profilova fotka
@1karel1 Tak tam nech světla jako hlavní osvětlení na noc a přes den nepřímé osvětlení pomocí led pásku.
Odpovědět
@makymj kde neni okno k jedne koupelne s wc take - duvod - dum feng shui - jakože při tomto feng shui nemůžou být okna v místnostech?
Odpovědět
Profilova fotka
@1karel1 Ještě k tomu nadsvětlíku. Kdybych to potřeboval, tak něco takového by se mi docela líbilo. https://www.vekra.cz/wp-content/uploa... Nebo toto http://www.peknebydleni.cz/wp-content... Tam jsou teda i prosklené dveře, ale myslím že i s plnýma by to vypadalo dobře.
Odpovědět
@catle Naši maj něco takového, a tam teda hrany jsou, ale je fakt, že to nemusí být rozdělené do x malých okýnek, tak tím by hrany ubyly.
Odpovědět
@jakuda To vypadá dobře ... sakra na tohle ale musíme myslet už teď při zdění. No otevřu to téma doma, díky za odkazy.
Odpovědět
@catle Kdyby tam byla moznost okna, je tam, ale tohle je koupelna k bazenu, je mezi wellness halou a obyvakem, takze okno z ni tak mozna do obyvaku, a to vazne nechci ;-) Proto svetlovod, protoze podle fs by wc melo mit pristup k dennimu svetlu. Okna mame 2x 2.5x5m + dalsi. Takze opravdu nemame jen svetlovod :-)
Odpovědět
@1karel1 my mame okna I v chodbe diky kombinaci sikme a rovne strechy. Je to super. S dverma absolutne souhlasim, prosklene bych nedala, sousedi maji svetlovod, uplne jsem hledela jak krasne dokaze prosvetlit-ale je to podobne jako s krbem-dan za "luxus" denniho svetla.
Odpovědět
@bamak Tuhle možnost s valbovou střechou bohužel nemáme. Konec chodby jsme mohli vyřešit oknem nebo výklenky v pokojích na skříně, využili jsme to na skříně ... U světlovodu až tak neřešíme finance, ale moc se mi nechce mít "díry" ve střeše, ale co všichni říkají i píší, že problémy nemají a co se týče světla je to super.
Odpovědět
@1karel1 no přesně,my tam nemáme ty mřížky právě kvůli usazování toho prachu potom ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@jakuda ten obrázek č.2 je pěkný s těmi dveřmi a světlíkem nahoře;určitě bych volila u toho ty dveře prosklené,aby to pak nebylo takové ponorkoidní,ale spíš odlehčené. ;-) Ale Karlovi bych tento světlík nedoporučovala - na uklízení ej to ještě tedy blbší a složitěšjí než ty mřížky na normálně přístupných dveřích :-D Ono to je klasika - co je hezké a čučavé je zase mé ně praktické
Odpovědět
@catle A praktičnost je v rozhodování číslo 1 :))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?