Parní mop H2O z TV products. Máte zkušenost?

Ahoj, máme velký dům, ve kterém zabere hodně času vytírání podlah, máme všude plovoučku. Proto uvažuji o parním mopu H2O. Máte s ním někdo zkušennosti? Nerada bych naletěla na tv reklamu. Je opravdu tak úžasný nebo nestojí za nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje mamka si ho koupila a druhý den ho šla vrátit páč to bylo k ničemu. Má doma pejsky takže si myslela že jí to usnadní uklízení. Dle mého - NEKUPOVAT ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak já jsem ho měla půjčený na první úklid v novostavbě a na plovoucí podlahy nedoporučuji, na dlažbu je O.K., ale na plovoučku fakt nééééééééééé, zůstává to strašně mokré, napoprvé to stejně čisté nebylo, takže jsem s tím plovoučku čistila 3x, než se mi to zdálo tak nějak v normě, do těch spojů se dostala voda a plovoučku máme asi na dvou místech odfouklou ]-( , taky jsem si ho původně chtěla pořídit, ale už jsem si to rozmyslela, teď plovoučku prvně vysávám a hodně vyždímaným mopem přejedu a je čisto a hlavně, když je vysátá, tak tím mopem už je to fakt rychlovka, takže bych taky nekupovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ja jsem si ho koupila, protoze mame v celem prizemi dlazbu a myslela jsem si, ze mi usnadni uklid, ale vysledek nic moc. Kdyz vytiram obycejnym mopem, mam to tak nastejno. Jedina vyhoda je, ze clovek nemusi porad zdimat mop. Na plovoucku ho nepouzivam vubec, podlaha po umyti totiz zustava dlouho vlhka, to bych radeji neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
také jsem ho měla půjčený a nikdy bych si ho nekoupila.Podlaha byla hrozně dlouho mokrá,teda dlažba a na parkety bych si s tím ani netroufla,nehledě na to,že čisté to na poprvé rozhodně nebylo.Je naprosto k ničemu.
Odpovědět
ono je to o tom, podlaha nemôže byť čistá a suchá, ak to nemá prítok novej vody a odsávanie špinavej vody, logika nepustí, sú to len filmové triky
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak...
Odpovědět
další věc jak vytáhnout z lidí peníze...:-/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
holky nekupovat já jsem tyhle věci prodávala přímo v tv productu a spousta lidí to tam chodilo vracet,navíc jsme to tam lidem i předváděli a mě to přijde jak nějaká plastová hračka. takže za skoro 1500,-fakt ne ;-)
Odpovědět
ahoj, mám stejný názor jako všichni, nekupovat, teta ho koupila a je to fakt bída, reklama super, ale realita děsná. Já na vytírání plovouček a dlažby mam takový ten látkový podlouhý mop od Viledy (Ultra max), je super, vyždíme se do sucha, má otočný kloub, takže zajedu do koutů a dod nábytek, jen když před vytíráním nevyluxuju, musim pak chuchvalec prachu sebrat růžně, ale jina mi přijde opravdu fajn. :-) a hlavně, mam strašně háklivý ruce a nesnesu ani rukavice na úklid, tak mi vyhovuje, že ho nemusim ždímat růčo, jen pak při uklizení.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?