Rada LEVIT abb

Ahoj strechacci, máte někdo doma vypínače, zásuvky LEVIT od ABB ?? Moc prosím o foto , chlap mi říká že nejsou moc hezký .... 🙂 děkuji .
Odpovědět
Profilova fotka
Má je tu hodně uživatelů, včetně nás. Fotky najdeš v albu. Nám se líbí. Máme barevnou kombinaci bílá/ledová bílá. Máme vypínače, zásuvky, orientační světla, stmivac, pohybová čidla, ovladame přes ně I venkovní rolety, v každé místnosti máme i termostat.
Odpovědět
Profilova fotka
Podle katalogu jsem si vybrala Levit, ale naživo mě odradilo, jak jsou hodně vystouplý ze zdi. Nakonec jsem se rozhodla pro Schneider UNICA Quadro a přesvědčila mě i širší nabídka barev a materiálů. Na druhou stranu přístroje by mi možná víc vyhovovaly ABB, ale to je jen o zvyku
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme ABB Levit. Mám ráda jednoduchost a tyhle mé požadavky splnili. Zvolili jsme opět jednoduše bílá/bílá. Máme i termostaty. Jsme moc spokojení s výběrem ;-)
Odpovědět
@lmisulkaa Chtěl jsem levit, elektrikář nás přesvědčil na nějaké jiné. To byla největší blbost na baráku jakou jsme udělali, i když asi to není tak důležité, ale alespoň v obývákojídelněkuchyni a chodbě jsme je vyměnili za levit bílá/ledově bílá a jsou super. A ten termostat, to je nádhera, ale pořád mě od koupě odrazuje ta cena 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My je máme a jsme spokojeni , nám se líbí 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@r4d3k74 nám je elektrikář taky rozmlouval. Nevím, proč se jim nezamlouvaji. Nám se snažil protlacit Legrand.
Odpovědět
My je máme a jsme moc spokojeni. Nepůsobí mohutně a jsou designově velmi jednoduché.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?