Římské rolety a japonské stěny. Vyráběli jste?

Profilova fotka
Vyráběl jste někdo římské rolety nebo japonské stěny do interiéru?
Odpovědět
karolina2 - a co pak by si potřebovala vědět ohledně těchto věcí? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Urbisku, zajímalo by mě, kde se dají koupit věci, které jsou k tomu potřeba. Co všechno k tomu potřebuji a jestli se to dá zvládnout udělat doma ... máš s tím zkušnost ? :-)
Odpovědět
já si budu nechávat dělat japonskou stěnu u styltexu.
Odpovědět
Ty komponenty jsou docela problém sehnat,maj to živnostníci kteří se tím zabívaj 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ráda bych japonskou stěnu do obývacího pokoje, nemáme někdo kontatkt na prověřenou firmu ve středočeském kraji (Praha +Praha východ). Díky mco za typ
Odpovědět
Profilova fotka
Japonky se dají objednat u firmy Kolovrat, v Praze na Smíchově a dělají je pro zákazníky na míru. Jsou levnější než Styltex, ale především kvalitnější..bytelnější profily... Je to moc pěkný na pohled a je hezký kombinovat doplňující se vzory nebo rozdílné materiály. Akorát to chce prostor vedle okna... ne všude to jde:-)
Odpovědět
sarmyn: díky za typ, hledala jsem na netu jestli mají web stránky a nic..a nebo adresu,abych je našla..díky
Odpovědět
Mozna se pletu, mozna myslite tou japonskoku stenou neco luxusnejsiho...ale neco v tom slytu maji v IKEE - system Kvartal a dneska jsem byla v Hornabachu a tam jsem to objevila taky + nadherne motivy na zavesy...v Ikee nic moc - podle meho vkusu...
Odpovědět
Krasny maji v Obi. Mame je na oknech. Vypada to fakt skvele!!! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Holky a kolik tak stojí ty japonské stěny do oken? Zvažuju totiž provázkové záclony nebo toto. Provázkové záclony stojí cca 800,- Kč ve velikosti cca 160x250... Tak nevím co se finančně vyplatí víc. Je pravda ale, že tyhle japonské stěny se mí líbí víc.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?