Schodiště-vinylové nášlapy+bílé podstupnice

Pěkný večer, nenašel by se prosím někdo kdo by mi byl ochoten ukazat jak v reálu vypadají vinylové nášlapy zakončené přechodovou lištou v kombinaci s bílou podstupnicí (omítka)?Moc jsem si přála vinylové nášlapy s tzv.nosem, bohužel mi bylo receno, že už máme objednaný lepený vinyl a z toho to nelze udělat,ze jsem si to mela rozmyslet dřív😐...Takže máme na výběr v podstatě dvě varianty-1/udělat "celovinylové schodiště" což se mi vizualne moc nelíbí, ikdyz po prakticke strance asi lepší...anebo2)nechat ty vinylové nášlapy s tím,ze ta podstupnice by zůstala bílá a na hraně by byla lišta..Neumím si to ale představit,všechny realizace co jsem našla na netu byli většinou buď nášlapy z masivu nebo vinyl s nosem..s lištou jsem nenašla..Vypadá to dobře?děkuji
Odpovědět
@ivettr Když jsme objednávali schody s nosem, potahovali to lamelami lepeneho vinylu. Spíš bude záviset na výšce podlahy v patře.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivettr s vinylem zkušenost nemám, ale s bílou podstupnicí z omítky ano: dřív nebo později to bude špinavé, neubráníte se, aby se tam občas "nekoplo". Byť špičkou nohy, ale šmouhy atd. tam prostě budou
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?