Výběr nábytku do jídelny, obývacího pokoje

Zobraz úvodní příspěvek
Poradíte mi, prosím, s výběrem jídelního stolu, sedačky, dalšího nábytku do jídelny, obývacího pokoje? Fotky naznačují momentální podobu interiéru. Líbí se mi skandinávský styl zařizování interiérů. Děkuji za rady.
Odpovědět
1
2
@tulda27 Jinak nepotrebuju uplne zarizovani konkretnimi produkty. Samozrejme bych byla rada za odkazy, ale jak pisete, nema na to kazdy cas. Vy jste si ho nasla. Moc za to jeste jednou dekuji. Jen jsem chtela treba poradit v tom, ze mam treba vybrat stul v orechu, sede zidle, sedou sedacku, konferencni stolek v orechu ...... to je vse ..... konkretni stul v orechu si pak najdu nekde v obchode, netu ....... vsichni tady pisou o navrzich a tak, ale ja chapu ze to nikdo zdarma delat nebude .......
Odpovědět
@kvetoslav123 Dekuji.
Odpovědět
@barmart Prvni, co me napadlo, je beach style. Zem leskla jako vodni hladina, obly strop jako vlny. Svetla, velka okna jako u plazovych domu, parada. Diky tomu si muzete dovolit mit v interieru i zahradni nabytek (ikdyz je to netradicni). Do jidelny bych klidne dala tuto sestavu. Ladila by i k obkladu za linkou a dverim. https://www.ikea.com/cz/cs/p/aepplaro... Pokud by to bylo moc, tak zjemnit jinymi zidlemi. https://www.ikea.com/cz/cs/p/aepplaro... Na zem urcite vzorovany koberec. Jestli mate radi modrou, tak tu bych tam dala taky. Klidne svetlou (takovy trochu recky styl). A nejake exoticke kytky. A taky bych se nebala dat jednu stenu tmavou. Ja osobne bych sla klidne i do cerne, ale i tmave seda nebo modra by byla super. Jinak misto bezove, kavove apod., bych dala barvy taupe.
Odpovědět
@anitia Vnimam spravne, ze na dverich je orech, a na kuchynske desce wenge? Jinak dvere jsou v celem dome stejne, i kdyz do obyvaku, jidelny nejsou zadne. Je to kombinace bile s tim asi orechem a moc se nam libi .....
Odpovědět
@azsinanecovzpomenu Zni to zajimave. Takove vnimani prostoru by me vubec nenapadlo. Ja jsem spise ale clovek tradicne zalozeny ☺. S tim venkovnim nabytkem mam asi problem. Dekuji za vas cas.
Odpovědět
Profilova fotka
@barmart aby bílá nepůsobila sterilně jsem se právě snažila vyvážit tím stylem. Nechte to uležet, ty klasické dubové stoly s kovovou konstrukcí co teď letí by se mi tu nelíbily. Jiné lehčí co jsem našla jsou pořád spíš do minimalismu a to mi sem nepasuje. Chce to něco víc koloniálního, ale to se špatně hledá když se tomu oboru člověk intenzivně nevěnuje. Ale oválný tvar stolu by se mi tu líbil. I když jen z fotky t
Odpovědět
Profilova fotka
@barmart z fotky se ten prostor hůř představuje. Ale jít cestou moře a jeho barev mi přijde super nápad. Teď jsou ty barvevné škály modro-zelené myslím i celkem oblíbené a se šedou skvěle ladí. Co to udělá s ořechem už moje představivost nedává. Ale stačí to začít polštářky a uvidíte. Obrovský výběr koberců mají na Bonami, možná i polštářky to jsem neřešila.(Já jsem na střeše když snídám nebo jedeme na stavbu, pro nás teď nic nehledám tak mi chybí 😉).
Odpovědět
@barmart asi ano, z dálky/fotky to přesně poznat nejde. Můžeš mít i nábytek na míru, od truhláře. Dá ti vzorník a lépe ty drevodekory dopasujes. Stůl a konferenční stolek nejsou o moc dražší. Cca o 1/3. Aspoň u nás to tak bylo u stolu. Je to stejný ořech jako u kuchyně.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?