Wifi zvonek s displejem

Zdravím, nemá někdo doma případně nepotkal se někde někdo z vás s domácím zvonkem, který by měl ale i vnitřní jednotku s obrazovkou a zároveň připojení na wifi pro komunikaci přes mobil? Co jsem hledal, našel jsem zatím bohužel jen jedno nebo druhé, takže za jakýkoliv odkaz nebo nápad budu rád. Klidně i pokud by to mělo být součást domácího kamerového systému, ale je pro mě důležitá i ta vnitřní jednotka pro komunikaci. Předem díky.
Odpovědět
@doog toto dela relativne dost vyrobcu bohuzel uz to pak nejsou zvonky za 500kc (ac mozna na aliexpresu by se neco naslo) ale jinak kouknete napr. na hikvision ( https://www.hikvision.com/cz/products... )….. Navic tim ze hikvision dela i kamery melo by to slo jit napojit i najejich kamerovy system
Odpovědět
@raziel628 děkuji za tip. Samozřejmě nehledám zvonek za 500, ale jelikož nám odešel přesně po 2 letech a 3 měsících zvonek od emosu za 5500kč, tak hledám právě něco trochu více sofistikovanějšího, protože bych to chtěl spojit už i s domácím kamerovým systémem a kvalita je jen a jen k plusu, rozpočet s tím samozřejmě počítá 🙂 Máte s tím hikvision nějaké osobní zkušenosti? Vypadá to zajímavě..
Odpovědět
@doog prakticke zkusenosti bohuzel zatim nemam ale je na to udelana priprava a byl mi doporucen znamim ktery mi delal montaz jablotronu, protoze prave jde zakomponovat do kameroveho systemu ktery planujem (od hikvision). Co mam v planu je kamera se zvonkem + klavesnice na odemceni branky. Uvnitr tablet ale hlavne aby to mohlo volat na mobil pri zazvoneni a pripadne otevrit branku… coz by mel hikvision zvladnout…
Odpovědět
Profilova fotka
@doog myslím, že my máme to, co hledáš. Ovládám telefonem doma i na dálku. Oznacim tě
Odpovědět
Profilova fotka
@doog HikVision je asi cena/výkon to nejlepší. Partner je montuje, takže párkrát jsem to už v ruce měla a venkovní tělo je kovové, žádný plastový kšunt a i vnitřní displej je hezky moderní, nic co by rušilo celkový vzhled místnosti. Když někdo zvoní a vy neotevíráte, může Vám přijít info na telefon. Pokud se někdo dlouho pohybuje před domem, začne automaticky nahrávat kdyby se něco dělo. Za tmy je to také hezky funkční. Venkovní jmenovka je hezky podsvícena. Dá se propojit s elektozámkem a je i možnost otevírání brány. Servisy na to nejsou, může fungovat na WI-FI a nebo normálně přes kabel a nebo se to dá i kombinovat podle potřeby.
Odpovědět
Zlatej obyčejnej zvonek s high-def displejem - tedy lidskýma očima.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme toto: https://www.svet-svitidel.cz/bticino-...
Odpovědět
Za 24 tis zvonek to se určitě vyplatí 🤔👍. Jděte do toho. 😄
Odpovědět
My máme toto: https://bit.ly/3MIubs4
Odpovědět
@milan1965 bohuzel kdyz chce clovek neco aby to bylo funkcni, dobre to vypadalo atd… tak to neco stoji (nenam zkusenost s timto vyrobkem) ale napr system od hikvision vyjde na stejne penize mozna i vic(zalezi co chcete protoze muzete to pouzivat klidne na odemknut branky/dveri atd… takze pak klavesnice, ctecka karet nebo prstu ci obliceje to muze dost prodrazit) jak se rika kazda sranda neco stoji…
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 nám to plní to, co jsme od toho chtěli, domluvím se s postaken i když jsem v práci, otevřu mu na dálku branku a pak si kamerou zkontroluji, že mi tam dal balik za dveře... a zavrel za sebou branku, navíc jsme chtěli čtečku, aby děti nemuseli mít vůbec klíče. Máme ten zvonek už několik let a funguje to dobře. Holt každý podle svého. Ano, peněz je to dost, ale je to taky pohodlné. My nelitujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog koupil sem na bazaru nový emos H2014 WiFi za 2500 Kč, zkoušel jsem ho jen na hrubou a vše funguje i aplikace VDP. Myslím že za tu cenu to je super koupě, má otevírání branky a hlavní brány, několik melodii 3 stupně hlasitosti. Obraz je příjemný dá se nastavit jas a barvy myslím.
Odpovědět
Článek se načítá
@marta_kovar jak to přesně u toho hikvision tedy je? Na mobil přijde upozornění až když delší dobu neotvírám, nebo mi může přijít notifikace rovnou když někdo zazvoní? a při tom duplicitně bude samozřejmě aktivovaná i obrazovka umístěná v domě? jinak ty ostatní parametry se mi opravu zamlouvají @andik.cz díky za tip, něco takového bych si představoval. Jen dotaz, venkovní zvonek máte s vnitřní jednotkou spojený přes kabel? a je venkovní zvonek napájen PoE (tzn. pomocí datového kabelu z vnitřní jednotky)? @skunkos to není špatný zvonek, nicméně musel bych pak řešit zvonek na dvůr, do zahradního domku, do vinného sklípku.. abych to všude slyšel. Takto mi to zazvoní na telefonu a mám pořád jeden zvonek.. @jarin1 no po zkušenostech s posledním zvonkem už se mi do Emosu znovu nechce a radši si připlatím za něco jednak sofistikovanějšího a jednak kvalitněji zpracovaného. Každopádně ale taky díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog Jelikož tohle nemontuji, detaily moc nevím. 😀 Ale ano, nemusíte mít k tomu ani vnitřní obrazovku a může to volat jen na telefon. Ale zatím to každý vždy chtěl s displejem. A ono to umí fakt dost různých věcí ale to pak už je potřeba všechno nastavovat v aplikaci, která je docela složitá a mají ji asi jenom montážníci (doba sepnutí elektrozámku atd). Jako podle mě je to jeden z nejlepších, nejkvalitnějších a nejvíc snadných systémů. Myslím si, že fakt za ty peníze, dostane člověk kvalitní produkt, který ví, že vydrží dalších X let. Navíc jak někdo psal, dá se přidat odemýkání pomocí otisků, sken obličeje, čipy, klávesnice. Je hrozně moc možností. A je fajn, že se dají dát další a další monitory- sklep, garáž apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog Tak vyměnit to můžu vždycky, chranicky jsou natažené takže problém není, bral jsem to jako základ.
Odpovědět
Koupil jsem teď venkovní jednotku Hikvision DS-KD8003-IME1, ta ale potřebuje ke své funkci i tu vnitřní (zatím nemám). Obě se připojují do PoE switche ze kterého se napájí. Vnitřní se dá vybrat z více modelů mají i variantu s WiFi (aby to komunikovalo do internetu - a telefonu). Hikvision dělá i venkovní, které nepotřebují vnitřní, DS-KB8112-IM (pouze LAN), DS-KV8113-WME1B (lan i WiFi) - ta je dobrá, má i čtečku karet.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog tak manžel říkal, že to je s PoE
Odpovědět
@jarin1 jasně o tom žádná. Ono taky za ty peníze, za které jste to sehnal se není vůbec o čem bavit, mě to stálo 2x tolik.. Já jsem měl taky právě první zvonek od Emosu, ale jelikož po 2 letech a 3 měsících odešel, intuitivní ovládání to taky moc nemělo a chyběli mi tam nějaké funkce, tak právě pátrám po něčem dalším. A jako přidaná hodnota se mi líbí například u toho hikivison i možnost spojit to s kamerovým systémem pod jedno, což je zase pro mě více user-friendly, jelikož nemusím řešit další aplikace a rozdíly v ovládání, nastavení atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog jo o něm jsem také uvažoval je to známá znacka, a kamerový systém chci také a to klasický dvr a analogové kamery, mají lepší rozlišení než Poe kamery. A taky jsou levnější. A kdybych se chtěl podívat na dovolené tak mužů po síti se dostat přímo do dvr.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?