Záclony Dante. Máte zkušenost?

Máte někdo zkušenost s těmito záclonami? Mám tam vybráno do obýváku asi za 2 tisíce a nerada objednávám, když nevím jak to ve skutečnosti vypadá. Jaká je kvalita?
Odpovědět
Profilova fotka
Já od nich mám jedny a objednávala jsem i pro tchýni a naše máti od nich objednává každou chvíli a dle mého jsou dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám od této firmy povlečení, ale jako dárek poslali i záclonu a podle mě kvalita OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já objednávám záclony jen od nich, jsou kvalitní a i dorazí brzy po objednávce, měla jsem je doma vždy max. do týdne. Takže doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
máme v dětském pokojíku a zatím spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky od nich máme záclony a spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mamka taky objednávala záclonu do obýváku a je fakt spokojená a i mě se líbí :o) a jak už tady holky psaly, přišlo to hned...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
já měla teda asi smůlu.spokojena nejsem hlavně s kvalitou-u záclony křivý vzor a po vyspání na červeném froté prostěradle jsem měla žmolky snad úplně všude.jinak termín dodání byl rychlý.třeba pan jednatel za lepší přízeň zlepší i kvalitu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
špatná zkušenost s firmou záclony dante !!! proč jste smazali příspěvek? nemyslíme si, že vadila - velká písmena ! zaměstnanci záclony dante udělají chybu a vůbec jim to nevadí.navíc jsou neslušní a neuznají své pochybení. je to prý normální. ale pokud objednáte větší záclony cca 8 m a nemáte ihned možnost celou záclonu rozprostřít a změřit - poté zjistíte, že je pozdě na nějaké balení celé zásilky abyste mohli zdlouhavě řešit reklamaci - máte mizivou šanci na nápravu. navíc, pokud máte v objednávce více zboží, musíte celou zabalit a odeslat k posouzení. a když je pro zaměstnance firmy dante tato situace normální a běžná , když vám sdělí , že vám nevěří, není co dodat. v příspěvku bylo napsáno, že zaměstnanci pravděpodobně nepoužívají metr a záclonu stříhají odhadem .proto si myslíme, že by měly být zveřejněny všechny názory a ne jen ty kladné, které dělají firmě dante reklamu. naše zkušenost je špatná. záclony jsme obdrželi kratší , jiné s kazem. proto nechápu proč by to neměli vědět i ostatní zákazníci. dejte si pozor na klamavou reklamu a internetový obchod dante záclony.
Odpovědět
Anelm, ano, vadila velká písmena, přečti si pravidla diskuze. Kdyby si v příspěvku měla jen pár slov,ráda bych ti je opravila,ale na opravování celého sloupku nemám čas ;-) Teď je tvůj přísvěvek v pořádku a nemám důvod ho mazat. :-)
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@anelm Přeji dobrý večer. Prověřím postupy vyřizování reklamací. Ročně si u nás objednává kolem 30 tisíc lidí a byl bych velice rád, kdyby byli všichni spokojeni. Většina lidí teda spokojených je. (99%?) sadibol@dante.cz
Odpovědět
Absolutni spokojenost se zaclonami DANTE ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já teďka kupovala na https://www.dante.cz/Zaclony/ k Velikonocím a došly v pohodě a za mě spokojenost... vše došlo v pohodě a vypadaají jako na obrázku...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Kupovala jsem právě z Dante a následně z Goldea.cz a produkty z druhého jmenovaného obchodu mi udělaly větší radost. Kvalita je naprosto skvělá.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?