Kde nezapomenout natahat vodu?

Zdravím všechny, chtěl bych se poptat na tipy, kam natahnout vodu/odpady. Kde jste na ně třeba zapomněli a tak podobně. Počítám s myčkou, dřezem, lednicí, umyvadly, sprchou, WC, pračkou, bojlerem, kotlem, vpustí v TM a zahradní hadicí. Vana nebude a sušička se dá případně napojit k pračce. Na co jsme zapomněli? Díky moc
Odpovědět
Nezapoměli jste asi na nic. Jen doplním pár náhodných poznámek Dřez a umyvadlo - dneska většinou používají stojánkové baterie, Nedávejte je na stěnu, protože je bídný výběr Sprcha použijte vývody s roztečí 150mm. Na 100mm rozteč se nedělají termobaterie . Lednička nepotřebuje odpady, ale rozmyslete si kam dát zásuvku. Za ledničkou se nevejde a nad ní nestačí kabel. WC - já mám vedle WC vytaženou vodu a zásuvku jako přípravu na bidetovou spršku. Bojler - pokud nebudete mít expanzi, tak bude nutný odpad vody z pojistného ventilu Pračka myčka dejte zásuvku apřívod a odpad do mimo spotřebič. Za nimi se to nevejde Možná ještě hadičku do míst případné klimatizace.
Odpovědět
Profilova fotka
Na co, prosím, zásuvku k bidetove sprsce?
Odpovědět
Já budu mít ještě vodu a odpad k akváriu a plánuju to i ven na terasu. Zatím jsem ale nenašel venkovní umyvadlo, co by se mi líbilo.
Odpovědět
@annakar Omlouvám, se napsal jsem to blbě. Voda a zásuvka k bidetovému sedátku na WC
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli budete mit technickou mistnost nebo vetsi koupelnu, dala bych nekam kohout na napousteni vody do kbeliku napr. Na vytreni podlahy. Ted to vse napoustim ve vane a musim se pres ni natahovat, coz v nekterych fazich zivota poradne nejde. Jinak venku taky rozmyslete kde, urcite bych dala nejake umyvadlo nebo neco takoveho, my máme venku i wc, pak nejakou vodu k zahradce a k bazenu, zalezi co kde planujete...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě kanalek do garáže, pokud planujete, případně do prádelny. Myslete na vodu k virivce/bazénu/venkovní sprše, my máme třeba venkovní kohouty 2, z každé strany baráku jeden, pak ještě kabely a hadici ke studni, do venkovního domečku? , je strašně moc mist, kde by se mohl kabel/voda hodit. Bidetovou sprsku máme u každého wc, je to super pomocník. Zásuvka na wc určitě, třeba i na vůni do el. A vedle ještě klidně navigační světlo. ;-)
Odpovědět
@ajuse1 My napouštěníme kyble bidetovou sprskou a je fakt, ze jsem i kvůli tomuhle ráda, že tam je. TM kde mame i úklidové prostředky, je vedle wc se sprskou, kde je mensi umyvadlo, nepoužitelné na napousteni kbeliku. Jinak bych litala zbytecne do koupelny a zadveri u TM vytiram casteji. Takze urcite souhlas s Ajuse1, ze myslet na to!
Odpovědět
Takovy nenapadny vstup do odpadu jsem na posledni chvili resil z odtahu digestore (kondenzat).
Odpovědět
My máme úpravňu vody v garáži a zabudli sme na odtok.
Odpovědět
Mit jasno v odpadech sprch.koutu. Takovy odtokovy zlab potrebuje svuj prostor. Zlab je dobry i na "splachnuti" cele koup.,jinak treba kanalek. Zde dobre vyvest rouru ze zakladovky,pisi to proto,ze ja blbec mam hrdlo o 1cm vys a co vcil, ze. Vyvod pro sprchovou hlavici se da taky udelat ze stropu. Moderni veci to nekdy komplikuji uz od pocatku. U tech odpadu pocitat se sifony. U spotrebicu jsou pidi ale i tak. Vyvody pro bidet.sprsku mam i s teplou vodou. To udelal vodar z vlastni iniciativy ale proc ne,kdyz tak trubka sla kolem. Zasuvku mam tez. Do budoucna druhy okruh vody k wc (nejvetsi spotrebic vody) ze studny / retencni nadrze. Tzn. polys.trubka skrz zakladovku navic.plus ventily a klapky v TM na kombinaci vsech moznosti propojeni = zabere to vic mista. Zvazit okruh teple vody - dalsi trubka navic plus zasuvka pro obeh.cerpadylko nekde u bojleru. Vsechny trubky navic stoji minimum a zkuseny vodar to ma za chvilku. U vyvodu ven skrz zed pocitat s nezamrznym kohoutem ci jinym druhem ventilu nebo vnitrnim uzaviracim ventilem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?