Připojení na kanalizační síť protlakem pod silnicí

Zobraz úvodní příspěvek
Musíme se napojit na kanalizaci a jediná možnost je protlakem pod silnicí, máte s tím někdo zkušenost? Poradíte nějakou firmu? Děkuji.
Odpovědět
1
2
@petrasipkova1 Dobrý den, kolik Vás stal protlak? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@yvonahk to závidím. Nám to vak odmítl. Prý si to musíme zřídit sami.
Odpovědět
@katrina86 záleží na průměru protlaku, ale pokud jde o kanalizaci, počítejme cca 3tis. Kč/m
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě dotaz.... kdo udělá na protější straně tu díru v silnici kde je přípojka?
Odpovědět
@alzbeta.hod to je asi na dohodě. Může to udělat i ta firma, která bude dělat protlak.
Odpovědět
@alzbeta.hod Zaplatit to samozřejmě musíš jak u Vaku tak jinde. Nebylo to také hned, mám dojem, že jsme asi 4 měs. čekali.
Odpovědět
když mi VAK nacenil 4m 150mm protlaku na 17tis bez DPH ... padlo rozhodnutí vyrobit přístroj na protlaky a celkem mě to stálo cca 3000 :) už mám jen u sebe protlačeno přes 18m :)
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk hm tak to je síla. ... my máme za měsíc začít stavět tak to zas vše půjde do haje. No bude to veselý. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk jinak jasný s tím počítám ze se to zaplatí 😁 jinak mě to ani nenapadlo.
Odpovědět
@alzbeta.hod Nám to dělali za dobu výstavby domku (dřevostavby)akorát se to stihlo.Takže voda tekla v době předání domku.Naštěstí jsme vodu v té době měli od sousedů-příbuzných.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@lin18 ahoj, Vás stál jen protlak od Traska 35 tis? Nebo v tom máte celou kanalizační přípojku?
Odpovědět
@lin18 tak omluva :), už jsem dočetla celou konverzaci. Tak to je cena jako blázen, to máme levnější naceněnej překop silnice
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martinam76 no nam by prekop nepovolili...je tady jen jedna silnice takze by kvuli nam byla odriznuta cela vesnice...
Odpovědět
@lin18 no to my máme taky tak, ale dělalo by se to na polovinu, takže jeden pruh by fungoval. Ještě čekáme na další nacenění a uvidíme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@danik38 sehnal jsi někoho na protlak v chrudimském okrese? Jaká byla cena?
Odpovědět
Zdravím, tak zrovna dneska jsem obíhala nějaké úřady skrz stavbu domu, jako samotný stav.úřak okd, co se týče domu, ale mám hlavu v pejru z kanalizace. Tak na úřade vodohospod.mi bylo řečeno že mám dvě možnosti. Jedna by byla strašně složitá a kanalizace vsakováním, a ta druhá klasika napojit se na kanál. JENŽE:...kanál máme na prd. Oba kanály, jeden je tak 20 -30 m do kopce od místa kde by stál dům a druhý kanál je na hlavní cestě. Z hlavní cesty vede zpevněná cesta asfaltem, není to hlavní tah, pouze proporčně pro 1,5 auta, dvě se tam snad ani nevejdou. No ale z pozemku by jsme museli kopat 70 m -byť z kopce spádově, a teď babo raď jak na to. Průtlakem nebo vykopat to přes asfalt? Co doporučíte? Nějaké zkušenosti? Cena je určitě rozhodující, 70 m je 70m, když jsem se dívala na netu na ceny nějaké firmy, vyšlo mi 70 na 255 tis :D tak to je úlet ale :D Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Dobry den, potrebuji v okoli Jablonce nad nisou pripojit dum na kanalizaci a vodu. Kanalizace musim byt z casti delana protlakem, protoze je dost hlavni a zastavit nejde. Ma s tim nekdo zkusenost? Kolik stoji protlak bm a treba doporuceni nejake firmy? Dekuju moc
Odpovědět
@viper8 mrkněte na www.zemniprace-protlaky.cz nevím jak daleko to máte od vás, ale minimálně podle ceníku si uděláte představu o ceně. Zkuste pohledat ve svém nejbližším okolí..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Dobrý den sháním firmu v okolí Znojma,která provádí protlak pro kanalizaci pod silnicí.Díky
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?