Rozdíl mezi jednotlivými žumpami

Profilova fotka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč je takový rozdíl v ceně za 12m3 betonovou žumpu? Co na jednotlivém výrobku sledovat? Asi je lepší betonová než plastová? A navíc bychom chtěli, aby nad ni mohlo stát osobní auto....děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
v kvalite.. Pokud chcete zumpu zdaleka se vyhnete polskym vyrobkum, ta kvalita je otresna, mam doma jednu 7m3 jako nadrz na vodu... Osobne po zkusenostech bych o plastu vubec neuvazoval (a uz urcite ne pokud nad tim ma stat auto..)..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky hodně záleží na okolním terénu, jaký druh hlíny máte u domu. Do jílu bych s plastem byl hodně opatrný. Na usazení betoné jímky budete potřebovat ustavit jeřáb, takže s tím počítejte ať máte místo ustavení dostupné těžkou technikou. Já mám dvě betonové jímky, jednu 10m3 a druhou 12m3. Máme docela jílovité podloží, takže jsem raději do plastové nešel. Mám jímku od https://www.db-jimky.cz/jimky.html Za mne spokojenost. Nechte si ji klidně nacenit, plus počítejte výkop, dopravu jímky, montáž (na té asi nic není, ale i tak jsem si ji nechal dělat firmou), cenu jeřábu. Ono se to nezdá, ale naskáče to pekelně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?