Tip na jímku na dešťovku

prosím o typ na cenově dostupnou jímku na dešťovou vodu cca 5-6 m3. díky. David
Odpovědět
Tak to se připojuju.
Odpovědět
prave to riesim tiez, moji favoriti... http://www.nemecke-jimky.eu/plastova-... - asi zoberiem tuto http://www.dobrejimky.cz/plastove-jim... bral som v uvahu nasledovne poziadavky samonostna pochodzia samonosna pojazdova prepad poklop nadstavec zaruka bez betonaze okolo bez betonaze podkladu
Odpovědět
Chlapci, celá problematika je kapku složitější (pokud se teda bavíme o jímkách pod zem) Hodně záleží, jak propustnou máte půdu ... čím propustnější půda, tím obyčejnější (levnější, méně pevnou) jímku můžete použít ... obyč plast, zpevněný plast ...... Já mám třeba problém, že mám hodně jílovitou půdu, která vodu blbě odvádí (proto třeba ani nešel na likvidaci dešťové vody použít levnější vsak, ale musel jsem jít do akumulační jímky). Tudíž bych musel použít nějakou plastovou zpevněnou (dražší) a ještě mi bylo doporučeno ji obetovat ... navíc u většiny se ještě musí dělat základová deska ... existují i typy bez desky, ale ty jsou opět ještě dražší. Tudíž nakonec vyšlo levněji použít klasickou betonovovou jímku, která odolá všemu (je i automaticky pojezdová) a jen se posadí do vykopané díry na trochu štěrku . Jelikož jsem z Prahy, vyšla mi dobře od Ekomont Havel z Litoměřic. 8.6 m3 za cca 25.000 Kč bez DPH plus pár tisíc za dopravu.
Odpovědět
Podobných témat je tu mraky. Stačí prvně lehce hledat. Za mě plast nikdy a dát beton. Od Poláků cena stejná ne-li levnější než plast a vydrží víc.
Odpovědět
@mp77 Tak to máme asi stejnou ;-) https://goo.gl/photos/rVEwZMtr6dmgE5TT6
Odpovědět
Profilova fotka
@akoinac mam f-line 5000 od dobrejimky. soused ted koupil f-line 7500. mam 2 roky a spokojenost. V jilovem podlozi, neni zadny problem.
Odpovědět
@mp77 @viados My také. :-D
Odpovědět
Sem toho tady o jímkách přečetl dost, ale rozhoduje u mě dost ta cena, ale zase aby to nebyla úplná šlupka. Na pozemku je jak kanalizace splašková, tak i kanalizace dešťová, takže s odvodem dešťovky není problém, navíc kubík vody stojí i se stočným 21,-Kč a je z vrtu. Takže ta jímka moc ekonomická není. Ale na druhou stranu mi přijde divný tu dešťovku nevyužívat.
Odpovědět
@jumpmans diky, zvazoval som ju, ale spodnu vodu moc neocakavam, takze dam asi tu z rady blueline. Myslim, ze to bude matros ten isty, akurat tvarovo prisposobeny inym podmienkam
Odpovědět
Profilova fotka
@akoinac ja ji volil ani ne tak kvuli spodni vode ale kvuli jednodussimu vykopu. Blueline je myslim stejna ale jiny tvar. Vyrobce je rewatec.de
Odpovědět
@jumpmans este raz diky, omrknem to cele
Odpovědět
Profilova fotka
My mame betonovou od Polaku, dostali jsme jeste dost ultra slevu, protoze jim nekdo ten den odrekl a tim padem uz meli nalozeno a tak nam ji za cca 12h od telefonatu rovnou i dovezli. Kvalita rozhodne neni spatna, beton kvalitni a drzi. Kdyby to bylo na septik, mozna vahame, ale na destovku je to kralovske. Navic i kdyby prosakovala (jakoze opravdu ne), tak mate aspon vsak :)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hanka_36 který obchodní zástupce této firmy pod nickem je?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@janpolansky Ta dnešní registrace profilu proběhla kvůli propagačním příspěvkům jedné firmy cíleně do diskuzí o plastových jímkách? Že vám to není trapné.
Odpovědět
@ivusek dobrý den, můžete mi napsat jméno firmy betonove jimky popřípadě vaše zkušenosti pk letech. Děkuji
Odpovědět
@babina1971 Nemáme betonovou, ale plastovou.
Odpovědět
Profilova fotka
@babina1971 také máme betonovou 10 kubíků od Poláků a také spkojenost
Odpovědět
@esmeralda2 Dobrý den, můžu poprosit o tip na kvalitní polskou jímku za dobrou cenu? Na kolik Vás,prosím,vyšla a jakou cestou jste ji koupili? Díky moc.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?