Kamnářství Bauer, Jiří Sedlak

29. pro 2021110

Prosím mate někdo zkušenost s krbovkama od firmy Kamnářství Bauer? Máme od nich nabídku, ale nikde jsem nenašla nějakou recenzi. Díky

• Máme klidne si můžeme naspat třeba na Fcb zda je to pro vás ještě aktuální

• @zdenek_necas  krb už máme hotov, ale rada se o tom pobavím. Jen nevím jaký je váš profil na fcb? Ja jsem Michaela Oborná, Fraňková

• @mitenka33  a vše ok? já ho původně od něj chtěla, ale pak jsem našla negativní hodnocení a i jsem si je ověřovala s nespokojeným zákazníkem po telefonu, nakonec nám tedy krb postavil někdo jiný, nechtěla jsem riskovat že zaplatím za práci a nakonec nebudeme mít nic.

• Sponzor fóra
  • @jajinka121  Asi tak nějak. 😠

• @jajinka121  
    dobry vecer muzu vice info?prave s nimi jedname

• @zdenek_necas
    Dobrý večer,muzu take poprosit o info,prave s nimi jedname

• @jfamp  za mě viz výše. Nedoporučuji to riskovat.

• @jajinka121  @jfamp  @zdenek_necas  A kdo Vám nakonec realizoval krb? A jinak předpokládám správně, že se jedná o pana Bauera z Dobříše? Protože pak je ještě jeden krbař Bauer z obce Miroslav.

• @mhorejsi  nakonec nám krb postavil pan Strnad od Zlína a je jeden z mála ze stavby co mohu doporučit.

• V životě ne pana Jiřího Sedláka z Ďobříše!!!!! Většího arogantního vola jsem neviděla. Do teď se mlátim do hlavy, že jsme mu na krb kyvli. Nedoporučuji nikomu!!!!

• Souhlasím s Vámi , my měli naštěstí kliku , že jsme ze spolupráce sním vycouvali dřív než vůbec začala

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat