Kamnářství Bauer, Jiří Sedlak

Profilova fotka
Prosím mate někdo zkušenost s krbovkama od firmy Kamnářství Bauer? Máme od nich nabídku, ale nikde jsem nenašla nějakou recenzi. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Máme klidne si můžeme naspat třeba na Fcb zda je to pro vás ještě aktuální
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenek_necas krb už máme hotov, ale rada se o tom pobavím. Jen nevím jaký je váš profil na fcb? Ja jsem Michaela Oborná, Fraňková
Odpovědět
@mitenka33 a vše ok? já ho původně od něj chtěla, ale pak jsem našla negativní hodnocení a i jsem si je ověřovala s nespokojeným zákazníkem po telefonu, nakonec nám tedy krb postavil někdo jiný, nechtěla jsem riskovat že zaplatím za práci a nakonec nebudeme mít nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka121 Asi tak nějak. 😠
Odpovědět
@jajinka121 dobry vecer muzu vice info?prave s nimi jedname
Odpovědět
@zdenek_necas Dobrý večer,muzu take poprosit o info,prave s nimi jedname
Odpovědět
@jfamp za mě viz výše. Nedoporučuji to riskovat.
Odpovědět
@jajinka121 @jfamp @zdenek_necas A kdo Vám nakonec realizoval krb? A jinak předpokládám správně, že se jedná o pana Bauera z Dobříše? Protože pak je ještě jeden krbař Bauer z obce Miroslav.
Odpovědět
@mhorejsi nakonec nám krb postavil pan Strnad od Zlína a je jeden z mála ze stavby co mohu doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
V životě ne pana Jiřího Sedláka z Ďobříše!!!!! Většího arogantního vola jsem neviděla. Do teď se mlátim do hlavy, že jsme mu na krb kyvli. Nedoporučuji nikomu!!!!
Odpovědět
Souhlasím s Vámi , my měli naštěstí kliku , že jsme ze spolupráce sním vycouvali dřív než vůbec začala
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?