Jak dlouho dojíždíte do práce?

Zobraz úvodní příspěvek
Chtěla bych se zeptat, jak dlouho vám to trvá do práce (muži i ženě z rodiny), resp. co je pro vás ten přijatelný kompromis?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Cesta do prace 43km,brzo rano nejakych 35-40minut autem...jezdili jsme tak 10let s manzelem zaroven jednim autem,coz šlo,jen jsem se vozila😉...ty casy uz skoncily,to same ted autobusem s rezervou na cestu 1.20hod...coz už pres 2,5hod denne zabit cestovanim je dost...sice mi to nijak zasadne nevadi,si prectu knizku v klidu alespon,ale casove je to proste znat...budu to vyhledove řešit zkracenim uvazku,pokud me to zacne zasadne obtezovat,casovy strop pro me je byt denne doma do 15.30-16.hod,pozdeji ani nahodou...praci mam rada a bavi me,jinak bych takhle dojizdet nebyla ochotna..😉v Praze jsem sveho casu jezdila pres Prahu 50min do prace,ale je rozdil,jestli cloveku jede MHD co par minut,nebo autobus co hodinu...
Odpovědět
2-3x týdne 200 km v každém směru a zbytek 20min v každém směru... po 8mi letech 5x týdne 15min v každém směru docela změna, tak uvidíme...
Odpovědět
Do prace jezdim autem cca 20-25 min, busem jsem jezdila, kdyz jsem mela zlomenou ruku a nemohla ridit(1,5 hod ).
Odpovědět
Zatím jsem nikdy dojíždět nemusela, sice bydlíme v krajském městě, ale do práce to mám 10 minut pěšky. Nicméně jsme koupili pozemek za městem a autem to bude cca 18-20 minut do práce a manžel to samé, ale na opačnou stranu. Nicméně nerada řídím, takže pokud nebudu vozit děti do školy, asi budu jezdit na kole nebo vlakem, cca 40 minut...
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem pracovala, nyní na mateřské, mela jsem to do Prahy 40km a cesta (když to jelo), tak asi 30minut a to jsem vykládala manžela na metru a pak zase nabírala.
Odpovědět
Profilova fotka
jezdila jsem 30 minut lesem v zimě po ledu a sněhu, nyní 20 min po upravené cestě, 30 min je strop.
Odpovědět
Teď najedu hned za městem na dálnici a za 15 min jsem v práci (cca 25 km), nově až budeme v domečku, tak to sice budu mít 12 km, ale samé kopce a serpentýny. Asi jsem rozmlsaný z těch rovin plné vinohradů a dálnice kousek za domem :D
Odpovědět
Pražák z Prahy - běžně dojezd do práce cca 30-40 min MHD. Z Hloubětína na Floru, pak z Nádraží Veleslavín na Floru. Po dodělání metra by to bylo bývalo cca 20 minut, ale to už jsem se mezitím odebrala na rodičák. Takže dojíždění autem zpoza Prahy někam na její okraj mi vyjde šul nul.
Odpovědět
Hradec Králové - 15minut jízdy na kole v létě, 25minut MDH v zimě Nerada bych byla závislá na autě kvůli dojíždění do práce...
Odpovědět
Já 15 min. pěšky, manžel 10 min. autem stejným směrem, domů většinou společně. Byly doby, kdy manžel dojížděl hodinu. A to na nás fakt hodně.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?