Vyhořelý dům. Šli byste do koupě?

Ahojky všem, asi to nebude téma pro Ty,kteří stavějí novostavbu,ale ráda bych znala váš názor na mou otázku:-)) naskytla se nám možnost koupit si domek ve kterém hořelo....Je to domek,který má všechny zdi,požár se zachytil v základu,ale prostě i tak ho museli hasiči trochu "prolít".Takže je potřeba omlátit omítky,nové rozvody,topení atd..... Šli byste do takové koupě??? Co vás napadá,že by mohlo být riziko??? Moc díky všem za názor
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj janička006 jednoznačne by som radil nekupovat na každu konkretnu otazku ti rad odpoviem.
Odpovědět
Zeptám se tedy asi jako typická ženská ;-) ...proč??? Jaká jsou pro a proti takové koupě??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj takže kedy by som kupoval takýto dom : 1. strašne by som chcel byvat v danej lokalite ale nebol by k maní iny pozemok. 2. cena celeho objektu aj s pozemkom by neprevyšovala cenu stavebneho pozemku takej istej vymery v danej lokalite vyhoda by bola že su porobene pripojky elektrika , voda , plyn, pristupova cesta , kanalizacia . 3. dalšie pre ma nenapada . otazka znie čo budeš robit ked to kupiš chceš opravovat alebo zburat?
Odpovědět
Takže odpovídám: 1. u nás ve městě jsou hodně předražené reality - obecně.Ať už se jedná o pozemky(ty jsou u nás opravdu jen pro ty movité)ale i nemovitosti jako takové,tento cenou odpovídá(s přičtením nákladů na opravy) našim možnostem....Nejsme totiž zase blázni abychom se jen kvůli lokalitě zadlužili na neúměrnou hypotéku.A přiznám se,že na vesnici se mi opravdu nechce..jsem prostě městský typ člověka.A lokalita ve které se dům nachází je pro mne naprosto úžasná.... 2. poškozena je pouze jedna místnost(zjistila jsem teprve včera) a prý nijak hrozně(ale v PO si chci jít domluvit prohlídku).Ono to zní asi možná i zavádějícím dojmem(vyhořelý dům)..ale i tak ten dům byl starší,takže by se stejně musela udělat komplet oprava(rozvody,podahy).V tuto chvíli s ohledem ta ten požár se musí udělat nová okna a v té jedné místnosti omlátit zdi a vyštukovat(ale nová okna bychom chtěli stejně). Spíš se mi jednalo o to,zda někoho nenapadne něco,co by mohlo být do budoucna problémem.....jako statika,plísně,vlhkost...cokoli...
Odpovědět
Profilova fotka
jani, zkusila jsem se zeptat manžela co on na to... on tomu tedy nijak nerozumí-ve smyslu,že by byl z oboru... ale řekl,že by si asi nechal zjitit posudek od statika.. napadlo ho,že žárem se mohl uvolnit - prasknout nějaký překlad ve stavbě,což by nemuselo být na první pohled vidět a mohlo by to ohrozit statiku jde tam vlastně o dvojí oškození- žár a voda říkal,že komplet rozvody by všeho by bral jako samozřejmost.. tak nevím ,jestli ti tenhle názor k něčemu může pomoci
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?