3D návrh koupelny s WC Hradec Králové, Pardubice

12. lis 201970

Dobrý den,
čeká nás kompletní rekonstrukce bytu, kde je pro nás největší oříšek koupelna ze záchodem. Původně je WC a koupelna zvlášť, my chceme ale příčku mezi tím vybourat, aby vzniklo více místa, nicméně tím zároveň vznikne atypický nepravidelný prostor. Zkoušeli jsme různá 3D online studia, ale zřejmě na to sami nestačíme. Poradíte prosím kde v Hradci, popřípadě Pardubicích nám navrhnout koupelnu s WC za rozumný peníz? Kolem 1000 Kč...
Děkuji, Kateřina 🙂

 • @katerinaja  1000 Kč? Za to nikdo, pokud to mít smysl, ani nezačne. To, že je výstupem "jen obrázek", neznamená, že k tomu nemusí mít placený SW, ne úplně levný počítač a min. stovky hodin učení. I kadeřník stojí více a vy tady očekáváte návrh něčeho, co vám má min. generaci sloužit. Lidi, přemýšlejte trochu a uvědomte si, co do toho ten designer musel investovat před tím, než to začal dělat, i poté, co ho požádáte, aby vám mohl dodat to, co očekáváte, a návrh měl smysl. Fakt to není jen hloupý obrázek z Malování hotový za 5 minut.

 • Dělali nám návrh koupelny a WC v Siku za 1240,- (z toho byla místnost WC za 400), ale nám šlo hlavně o rozvržení obkladů a dlažby, protože, kde má být sprcha, umyvadlo, jsme měli už rozmyšlené.

 • @margrethe5656  To je úplně něco jiného, nehledě na to, že podstatná část ceny specifického SW a pracnost je skryta v zakoupeném materiálu, takže je to do značné míry dotováno jiným finančním kanálem. Pokud má být osloven jedinec či jiné studio a návrh se má probírat, ladit a být podkladem pro realizaci, cena bude tomuto úměrná.

 • Sponzor fóra
 • @margrethe5656  Děkuji 🙂 nám právě stačí jen hrubé rozmístění, ostatní si budeme shánět sami, vyjde nás to pak levněji než například přes Siko. Také jsme přemýšleli o Siku, tam je to nyní za 1 500, jen jsme nevěděli, zda to za to stojí. Zda jsou tam opravdu odborníci atd...

 • @lukoid  Samozřejmě je jsou ty peníze za návrh jen kapka v moři, ale jde mi především o to, abych nemusela lítat od Baumaxu k Obi, nebo studia ke studiu a všude vysolila 2 000. Stačí nám "jen" to vidět ve 3D. Vybavení i práci stejně budeme realizovat jinde.

 • @katerinaja  Já bych určitě znovu volila Maro. Návrh zdarma a jejich přístup se nedá se Sikem srovnat.. 😉 Paní se nám věnovala celé dopoledne, navrhla rozvržení obkladů, ukázala i více variant a vybrali jsme i veškerou sanitu.. Jen sprchový set jsme pořizovali jinde.. Jinak za mě vše na 1*.. Potřebovali jsme ještě rozkreslit dlažbu v chodbě pro obkladače, na což jsme v první chvíli nemysleli a ještě ten samý den jsem měla plánky v mailu.. Zboží nám pak zdarma přivezli na stavbu až bylo potřeba, nemuseli jsme ho nikde skladovat..

 • @si_m1  skvělé! Moc děkuji za tip! 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
  Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  Archiv článků od partnerů