3D návrh koupelny s WC Hradec Králové, Pardubice

Dobrý den, čeká nás kompletní rekonstrukce bytu, kde je pro nás největší oříšek koupelna ze záchodem. Původně je WC a koupelna zvlášť, my chceme ale příčku mezi tím vybourat, aby vzniklo více místa, nicméně tím zároveň vznikne atypický nepravidelný prostor. Zkoušeli jsme různá 3D online studia, ale zřejmě na to sami nestačíme. Poradíte prosím kde v Hradci, popřípadě Pardubicích nám navrhnout koupelnu s WC za rozumný peníz? Kolem 1000 Kč... Děkuji, Kateřina 🙂
Odpovědět
@katerinaja 1000 Kč? Za to nikdo, pokud to mít smysl, ani nezačne. To, že je výstupem "jen obrázek", neznamená, že k tomu nemusí mít placený SW, ne úplně levný počítač a min. stovky hodin učení. I kadeřník stojí více a vy tady očekáváte návrh něčeho, co vám má min. generaci sloužit. Lidi, přemýšlejte trochu a uvědomte si, co do toho ten designer musel investovat před tím, než to začal dělat, i poté, co ho požádáte, aby vám mohl dodat to, co očekáváte, a návrh měl smysl. Fakt to není jen hloupý obrázek z Malování hotový za 5 minut.
Odpovědět
Dělali nám návrh koupelny a WC v Siku za 1240,- (z toho byla místnost WC za 400), ale nám šlo hlavně o rozvržení obkladů a dlažby, protože, kde má být sprcha, umyvadlo, jsme měli už rozmyšlené.
Odpovědět
@margrethe5656 To je úplně něco jiného, nehledě na to, že podstatná část ceny specifického SW a pracnost je skryta v zakoupeném materiálu, takže je to do značné míry dotováno jiným finančním kanálem. Pokud má být osloven jedinec či jiné studio a návrh se má probírat, ladit a být podkladem pro realizaci, cena bude tomuto úměrná.
Odpovědět
@margrethe5656 Děkuji 🙂 nám právě stačí jen hrubé rozmístění, ostatní si budeme shánět sami, vyjde nás to pak levněji než například přes Siko. Také jsme přemýšleli o Siku, tam je to nyní za 1 500, jen jsme nevěděli, zda to za to stojí. Zda jsou tam opravdu odborníci atd...
Odpovědět
@lukoid Samozřejmě je jsou ty peníze za návrh jen kapka v moři, ale jde mi především o to, abych nemusela lítat od Baumaxu k Obi, nebo studia ke studiu a všude vysolila 2 000. Stačí nám "jen" to vidět ve 3D. Vybavení i práci stejně budeme realizovat jinde.
Odpovědět
@katerinaja Já bych určitě znovu volila Maro. Návrh zdarma a jejich přístup se nedá se Sikem srovnat.. ;-) Paní se nám věnovala celé dopoledne, navrhla rozvržení obkladů, ukázala i více variant a vybrali jsme i veškerou sanitu.. Jen sprchový set jsme pořizovali jinde.. Jinak za mě vše na 1*.. Potřebovali jsme ještě rozkreslit dlažbu v chodbě pro obkladače, na což jsme v první chvíli nemysleli a ještě ten samý den jsem měla plánky v mailu.. Zboží nám pak zdarma přivezli na stavbu až bylo potřeba, nemuseli jsme ho nikde skladovat..
Odpovědět
@si_m1 skvělé! Moc děkuji za tip! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?