Baterie Sanodomino. Odkud je? Jaká je kvalita?

Ahoj, znáte někdo tuto značku? odkud je a jaká je kvalita? ev. máte-li někdo doma, jaká je spokojenost a šli byste do ní zase? díky za odpovědi
Odpovědět
jo, a ještě by mě zajímalo, zda nemáte někdo umyvadlovou baterii Cubito, jak dobře se ovládá...
Odpovědět
Profilova fotka
Cubito jsem chtěla, ale odradilo mě poměrně ostré provední baterie v rozích, ostré hrany..Samotné ovládání mi přišlo o.k.
Odpovědět
Ahoj, tak já jim - Sanodomino - speciálně psala, protože se mi taky líbily v obchodě! A jestli si to dobře vybavuji, pán mi napsal, že jsou sice rakouská firma, ale výroba je v Číně a tím jsem to přestala v podstatě řešit...
Odpovědět
@scared - tak to jsem ráda, že ses ozvala, když jsem dala na seznamu do vyhledávače sanodomino, tak mi to nabídlo tvůj fotoblog a část diskuze k tomu, bohužel stránka jako taková už neexistuje, tudíž se mi neotevřela... tak jsem věděla, že jsi to tady nějak řešila... no a jak teda nakonec vyřešila? mě se taky moc líbí, viděla jsem ji v Hornbachu, ale při bližším zkoumání nebylo to zpracování moc dobrý... (já bych to klidně přehlídla, ale manžel.....) no a co se týká Cubita - to si někde manžel vyzkoušel už jako přímo funkční a nějak mu to nevyhovovalo, že to snad šlo nějak ztuha vypínat či co.... jo, a s těma ostrýma hranama, to je vlastně taky pravda.... tak já vůbec nevím... :-( :-(
Odpovědět
Ahoj, damada, tady je odkaz na můj fotoblog, jen jsem si ho dala uzavřít.. snad tohle se otevře, zkusím ještě najít přesně tu odpověď od pána, někde jsem to řešila... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/s... Jinak my se nakonec rozhodli pro jiné baterie a to Roca Thesis. Samozřejmě jsou xkrát dražší, ale líbí se nám víc designově, navíc jsou značkové (patří to pod Laufen). I když je pravda, že na zmetky se dá narazit úplně všude. U těch Sanodomino jsem nakonec musela dát zapravdu manželovi, kterýmu hlavně vadilo, že jsou hrozně ostré hrany, že si o to mohou až děti ublížit... Cubito se mi nešikuje, protože mi přijde, že prostě těžko zavřu vodu ve vaně nohou :-D jak jsem zvyklá z pákové baterie.. Jdu hledat ten zbytek info :-)
Odpovědět
tak jsem konečně našla odpověď přímo ze Sanotechnik - Batérie sú Sanotechnik čiže rakúska firma výroba v Číne . Spomenuté série sú hranaté a majú menšiu kartušu ako bežné batérie čo znamená majú menší prietok vody čo by mohlo prekážať pri napúšťaní vane kedy by sa jej napustenie predlžilo. pri sprchovaní alebo pri použití umývadlovej batérie je to v poriadku . Osobne odporúčam batérie série Spirit .(majú pekný dizajn a 40mm kartušu.) Čo sa týka kvality záruka 2 roky, a máme snimi dobré skúsenosti. tak dobře vyberte!:-)
Odpovědět
@scared -díky, tak se mi podařilo dostat do fotoblogu, asi máme stejný vkus, zrovna jsme dneska vybrali jako dalšího adepta Paffoni Level. ta Quatro se mi taky moc líbí, to je co zač? a ta Perfecto je vlastně totéž jako sanodomino.
Odpovědět
Ahoj, také sháním hranaté baterie za rozumnou cenu. Natrefila jsem na českého výrobce Steno a jeho novinku Torino. Nemáte někdo zkušenost?
Odpovědět
Quatro jsou taky číňani... a geos taky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?