Koupelna bez obkladů - inspirace

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, Mate prosím někdo koupelnu bez obkladů? Jen třeba kolem vany, sprchového koutu, WC? Prosím o inspiraci .
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@lumys Ahoj, prosím tě odkud máte tu skříňku pod umyvadlo? Je super. Děkuji :-)
Odpovědět
@lumys můžu se zeptat, vy nebudete mít obklad ani za umyvadly?
Odpovědět
@lymus Mám také dotaz. Můžu se zeptat jak daleko od sebe máte odpad umyvadel?? Zrovna to řešíme. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Dlažba je Grenada Pino a zrcadlo máme od stejný truhlářky, která nám dělala skřínku pod umyvadla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzulek Skřínku máme dělanou na míru, společně se zrcadlem od jedný moc šikovný truhlářky z Hradce. (Na fleru je jako Pupik´s) Ono popravdě sehnat v obchodě skřínku pod umyvadlo na desku je zázrak :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@jaroslav1987 Nene, takhle je to na hotovo. Máme to natřený barvou, která nepropustí vodu. Máme to tak i v současným bydlišti několik let a jsme spokojení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@peitra01 Určitě to napíšu, ale pojedu tam až večer, jestli to stačí. A jestli to dobře chápu, tak chcete vědět, jaká je rozteč mezi umyvadlama, že jo? (od středu do středu?). Jsem trošku tupoun :)))
Odpovědět
@lumys moc děkuji ,máte to opravdu moc pěkné , přesně můj styl😁
Odpovědět
@lumys tak to je zajímavé, měl bych z toho trochu obavu, ale co oblozit se to da vždycky... měla jste už někdy taková umyvadla? Ja mám strach z čištění desky okolo těch umyvadel, ale je to nejhezčí řešení
Odpovědět
Profilova fotka
@jaroslav1987 Na desku máme umyvadla poprvé :). Popravdě jsem na to taky zvědavá, jak se bude chovat nábytek za provozu, protože je to masiv.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?