Koupelna - koupe vybavení přes internet?

Plánujeme rekontrukci koupelny v panelákovém bytě. Už jsme vybrali i vybavení,které by se nám líbilo : Sprchový kout - minivana Ravak http://www.ravak.cz/cz/nastavby-na-mi... Wc kombi - Jika Lyra http://www.koupelny-sen.cz/jika-lyra-... Umyvadlo s dřevěnou skřínkou - Jika Lyra http://www.koupelny-sen.cz/jika-lyra-... Jde jen o to kde to nakoupit :-S Jeden kamený obchod, kde by měli vše jsem nesehnala a i tak je o mnoho dražší než, když si to člověk obědná přes net. Sice si výrobek člověk může prohlédnout, ale stejně mu pak prodají zabalenou krabici, do které nevidí a z internetu mu tu stejnou krabici třeba i dovezou i domu a to vše s cenou vyrazně levněji. A teď můj dotaz: Nemáte zkušenosti s koupí sanitárního vybavení z internetového obchodu, a když ano z jakého? Mně se docela zamnlouvá tento obchod : koupelny-sen, kdyby někdo měl zkušenosti třeba přímo s ním?
Odpovědět
vlocko: Tohle tíma patří asi spíše na www.modrastrecha.cz :-)
Odpovědět
je díky za tip, jsem tu nová opravím... ale tak kdyby ste někdo přecijen měl zkušenosti za každou radu budu vděčná
Odpovědět
vlocka: Tam si toho všimnou dřív ;-)
Odpovědět
Vlacka.l: Ahoj, a odkud jsi? není u Vás víc prodejen koupelnového zařízení, stavebnin apod. v okolí? My jsme nakupovali v prodejně, která se specializuje na koupelny a nedostali jsme to v krabicích. kupovali jsme záchod combi Jika Lyra a dali nám ho jen tak. Jen prkénko bylo samozřejmě zabalené. umyvadlo taky nebylo zabalené. Řekla bych, že se to nedělá. Zase u internetu platíš za dopravu. Nevím, teda kolik. Většinou to taky v těch obchodech mohou objednat, když mají menší sklad, ne?
Odpovědět
Jsem z Prahy a jde mi hlavně o to, že v kamenym obchodě je ta cena o dost výše než z internetu a dopravu mají také zdarma, člověk tam prostě neplatí provoz žádné prodejny. Jen nevím, do jaké míry je to spolehlivé, nerada bych dostala krabici plnou střepů :)) S prodejem jiného na netu mám nějaký zkušenosti, ale nikdy jsem nekupovala sanitární vybavení a právě by mě dost zajímalo jestli někdo nenakupoval něco právě v tom odchodě, co uvádím výše. Zaujal mě těmi cenami a také tím, že sídlo mají na P-10, kůli nějakým případným reklamacím a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
a proc by sis to musela nechavat posilat postou, vzdyt ten obchod koupelny-sen má možnost osobního odběru na provozovně, tak co řešíš, když jsi z Prahy??
Odpovědět
V Prahe je určite niekoľko desiatok obchodov, ktoré sa špecializujú na kúpeľne, takže tiež neviem prečo to vlocka chce riešiť cez net, veď má najlepší možný výber aký len existuje na vlastné oči, všetko si môže pochodiť a vidieť a potom doniesť rovno domov.
Odpovědět
nejlepsi je objednat za internetovy ceny a vyzvednout, delam to taky tak. a kdyz to nejde, mas moznost zbozi do 14 dnu bez udani duvodu vratit, reklama samozrejme taky. parkrat jsem vracela (jednou rozbity lustr) anikdy nebyl problem...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?