Koupelna s walk-in - nemáte někdo takto uspořádanou koupelnu?

Profilova fotka
Zdravím, prosím nemáte někdo podobně řešenou koupelnu, jako je na obrázkách? Tzn. volně stojící vana, walk-in a mezi nimi (resp. nad vanou) okno? Jste s tímto řešením spokojeni? Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě upřesním - samozřejmě nejde o tu volně stojící vanu, klidně tam může být normální, jde spíš o šířku místnosti, délku skla u sprchy atd. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna Mám walk-in a podle mě je potřeba minimální šířka zástěny 120cm. Jinak ta voda poteče ven. Z obrázku se mi zdá, že je ta zástěna krátká. Co se týče toho okna, asi by mi nevadilo, ale dal bych tam neprůhledné mléčné sklo. Jinak ho budete mít stejně pořád zatažené.
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda Děkuji, s nějakou fólií/mléčným sklem apod. počítáme, ale díky za připomenutí. Snažím se právě dopočítat minimální šířky místnosti, momentálně máme v návrhu 230 cm - 100 cm sklo, 50 cm průchod a 80 cm vana. Když by trochu cákalo na vanu, tak to nevadí. Ale stejně je to asi málo, no 😞
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna Spíš než o cákání na vanu jde o to ať voda nestéká a neteče po podlaze mimo sprchový kout. Při užší šířce zástěny bych osobně chtěl dva odtokové kanálky. Jeden klasicky a druhý do průchodu mezi zástěnu a vanu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda No to je super nápad, děkuji za něj!
Odpovědět
Máme podobně. Jen máme sprcháč v jedné řadě s vanou. Na druhé straně dvojumyvadlo a pračku. Z hlediska praktičnosti je to ok. Jen si říkám, že by umyvadlo mohlo být méně uprostřed, aby bylo víc místa pro pračku. Chtěl bych dát pračku a vedle sušičku...
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlik74 Díky moc, okno tedy máte nad vanou? Neměl bys prosím fotku třeba?
Odpovědět
@rusanna máme vanu vedle sprchoveho koutu walk-in i okno, mám v blogu, jsme spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
@danadan Děkuju! Máte to trochu jinak, než mám na mysli, ale zvažovali jsme i toto...Jak širokou tu skleněnou zástěnu máte, prosím?
Odpovědět
@rusanna ano, máme to trochu jinak, myslel jsem principiálně vana, sprchac, okno. Zástěna je cca 1m, jsem do pátku na služební cestě, pak muzu změřit.
Odpovědět
Profilova fotka
@danadan to ti budu vdecna. Dekuji za ochotu!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?