Máme reklamovat přimontování umyvadla? Máte zkušenost?

Ahoj, ráda bych požádala o radu. S manželem přestavujeme domek. Máme dodavatelskou firmu. Měli jsme menší problémy v koupelně, kdy firma musela kvůli své chybě znovu rozbourat obložení u umyvadla a poté znovu obložit a znovu přidělat umyvadlo. Dnes to opravovali a dali znovu umyvadlo a kolem umyvadla silikon. A já při kontrole zjistila, že je malinko odštípnutý roh u kachličky nad umyvadlem. Předtím bylo vše v pořádku. Není to zas tak vidět, ale znáte to, když to platíte, tak to chcete hezký. Přemýšlím, zda je to mám nechat předělat nebo ne. Museli by zase oddělat umyvadlo. Pořád to s manželem zvažujeme. Máte zkušenosti s reklamací?
Odpovědět
Ahoj, my si koupili byt v novostavbě v Brně...když jsme ho přabírali, nahlásila jsme 2 papíry závad...od nefunkčního větráku, zásuvky, po zašpiněnou vanu od silikonu, utáhnutí klik u dvěří,.... Něco byly drobnosti, ale když dá člověk miliony za byt, tak ať se snaží. A po nastěhování reklamujeme špatnou hydroizolaci a nejnověji kondenzaci na větráku WC. A nidky nám neřekli, že to neopraví, prostě zavolám a do hodiny je mám doma. Naštěstí vedle nás se staví další etapa, takže to není problém. Určitě bych to reklamovala, jak píšeš, když to platíš, chceš to mít hezký. Tak držím palce
Odpovědět
Máme tam také několik věcí, které se mi nelíbí. Už jsme je nechali předělat část podlahy v koupelně. Jednání bylo docela nepříjemný. Obklady byly fakt super, ale teď jak tam udělali chybu a museli to vybourat, tak už to není tak pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,manžel od ajjík nechci hájit zájmy té stavební firmy,ale určitě to zreklamujte. Sice jako člověk co už dělám reklamace už cca 2 roky na bytových domech tak bych suptěl,ale jako stavbyvedoucí bych to lidem co to opravovali vyčinil. Vás to otravuje a je to dost nepříjemné vůči Vám a hlavně to stálo Vás jako všechny dost peněz :(. Ale prosím řešteto v klidu jsme jen lidi a ti co to opraovali tak jsou ... nehci říci co,ale nejsme bez omylu. Přiznám se, že já jsem ještě horší než vy :) protože vím co si k těm firmám dovolit. A jen takový malý dotaz kdo Vám to stavěl (stavební firma)? Ahoj Filip
Odpovědět
Dělala nám to stavební firma. Na doporučení. Než jsme začali opravovat, tak jsme řešili, zda někdo z nás nebude doma, ale protože přestavba trvala skoro 2 měsíce, tak to nešlo. Každý den večer jsme to všechno prolezli. Dlouho bylo všechno v pořádku. Neměli jsme žádné připomínky. Opravdu to vypadalo super. Dlažba navazovala apod. Až teď na konci se to pokazilo. Manžel jim volal a řekl, že to chce předělat, tak se domluvili, že to v lednu projdou a dodělají, co se nám nelíbí. Vím, že si návštěva nevšimne, že za umyvadlovou skříňkou jsou ofláknuté spáry, ale já to vím :-N Také se někde teď rozšiřují a zužují spáry. A ještě pár nedodělávek. My jsme je na to upozornili včas, ale nějak nás ignorovali. Před pár dny tam skončili. A když jim teď manžel volal, že to není dodělaný, tak pán byl docela naštvaný. Že pořád něco chceme a oni už mají zakázku někde jinde. Možná jsme měli otravovat celou dobu přestavby :-) Manžel je kliďas. Já jim radši nevolám, protože bych na ně asi buď řvala nebo bych plakala do telefonu :-D Já totiž pořád věřím, že když si zavolám odborníka, tak přeci vidí, že ten obklad nemá roh a nedá mi to na zeď. Bohužel mi tam ten špatný obklad dal.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?