Máte zkušenost s bateriemi Hansgrohe, Grohe, Novaservis?

Profilova fotka
Před chvílí jsem se dozvěděla, že musím do zítřka vybrat podomítkové baterie... ]-( Vybrala jsem předběžně tyto 3 značky a z nich MUSÍM něco vybrat - nejlépe vše z jedné série, ze které pak dodatečně dokoupím zbytek (umyvadlové baterie, sprchu, bidetovou spršku, atd.) Prosím o Vaše zkušenosti, doporučení a zároveň o fotky z reálu (pokud je máte v albíčku). Nemám šanci totiž někam zajet a vidět/vyzkoušet je life a navíc si ty baterie nedovedu vůůůůbec představit rozměrově... ACH JO :-(
Odpovědět
@catt82 my jsme kupovali jen podomítkovou do sprchy tuto: http://www.novaservis.cz/cz/produkt/5... aspoň myslím, byli jsme osobně v Brně na Merhautové se podívat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem musela konecne vybrat podomitkove baterie, Hansgrohe i Grohe se mi libily, ale nakonec jsem zvolila Novaservis :-) realne foto zatím nemáme, jsme ve fazi instalace ale jsou dost masivni, zadna ořezávátka :-D a cena byla taky o dost příjemnější...mame Nobless Oval a Kvadro
Odpovědět
Profilova fotka
@catt82 My máme také Novaservis a v kuchyni slovenskou Sagitarius. Známý, který s tím má obchod nám doporučoval jedině Novaservis, protože mají dlouhou záruku a jsou hodně kvalitní a mají levný náhradní díly.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme v obou koupelnách Novaservis, měli jsme stejnou značku už v bytě a vodák nám je taky doporučoval. Na ty naše je navíc 7 let záruka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel mi Novaservis zamítl... A já už byla rozhodlá pro La torre Studio :-( Takže nakonec bude Grohe - Eurostyle Cosmopolitan (jestli to nebudou mít skladem, tak mě už omejou, protože na další vybírání nemám nervy...). No jsem hlavně zvědavá, jak to bude vypadat ve skutečnosti - vybírat něco dle fotky na netu je úlet ]-( Jinak všem moc díky za rady!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..my máme la torre nova studio v umyvadlech a vanovou stojací...ve sprše máme hansgrohe raindance nebo tak nějak a super..zatím jsme spokojeni a hezky vypadají...
Odpovědět
vše máme novaservis - stylově nám vyhovuje a hlavně pokud máme tu možnost, podpoříme české výrobce - a novaservis je jediný český výrobce baterií.
Odpovědět
Tak nemecky hansgrohe grohe, patri mezi nejlepsi znacky, co se tyce kvality. Dneska se ptat "odborniku" neni jen tak, kazdy doporucuje co prodava s ceho ma od obchodaka namazano :) .....100 prodanych baterii a mate dovolenou od nas gratis pane instalater..... a pak to jede ta je fakt NEJ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme doma baterie Grohe, zatím maximální spokojenost :) jen nám u jedné baterie Grohe chyběla krytka, ale v servisu Grohe byli všichni velice ochotní a hned nám ji objednali a poslali domů.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Obnovím téma :) měli jsme předvybrané Hansgrohe, ale přišla nám nabídka ještě na Novaservis, ten mi ale nic moc neříká jako společnost, jejich výrobky neznám. Kdo máte zkušenosti nebo jste se rozhodovali mezi stejnými výrobci, koho jste zvolili nakonec, proč a případně jestli jste s výběrem spokojeni?
Odpovědět
Ja jsem dával Hansgrohe podomitkove plus dvě stojankove na umyvadla, vsechny baterky byly ve výprodeji asi o 70% protože to byla stará kolekce. Musím říct, že baterky jsou kvalitní i vodar říkal, ze je to nejlepší co se dá koupit, říkal, že co se teoreticky může pokazit se da jednoduše vyměnit. Baterky mám třetím rokem a vše ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak NOVASERVIS jsou jistě dobré baterie s poskytnutím servisu až do domu. Co se týče HANSGROHE a GROHE ty jsou brány jako Německé precizní. Ono je to jako u aut ŠKODA, Volkswagen , AUDI .... Škodovka jistě bude plnit účel velice dobře ale někdo prostě raději vezme Volkswagen a někdo AUDI, MERCEDES, BMW.. Tedy ještě bych dodal že u Novaservisu mluvím o běžné produkci kromě Titania což je základní ekonomický produkt.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
Mam skusenost so spolocnostou Novaservis. Kupila som si umyvadlovu bateriu Nobless za takmer 70 eur, hned v uvode sa zasekavala packa....myslela som ze je to este nove a casomto prejde...avsak po par mesiacoch problem stale pretrvaval tak som kontaktovala Novaservis v Senici. Podla popisu usudili ze je zla kartusa a dostala som na vyber tri moznosti....kartusu mi poslu a mam si ju vymenit, alebo mam zdemontovat bateriu a priniest, alebo mi ju za 18 eur pridu vymenit. Kedze som uzivatel a neviem opravovat baterie ani demontovat musela som si zaplatit dalsich 18 eur. Mlady muz mi to vysvetlil tym ze keby prisiel vodar platila by som viac... Ja vsak tvrdim ze keby bateria nebola nekvalitne vyrobena nemusela by som platit nic pretoze ja uz som si za instalaciu raz zaplatila. takze moja skusenost zial velmi zla 🙂))
Odpovědět
@stepz spousta tzv.nemeckych vyrobku opatrenych treba zrovna gouto znackou,se vyrabi v cine.
Odpovědět
@dagmar44 Také mám zkušenost s Novaservis. Už přes 20 let je mám ve třech bytech bez problému. Ale samozřejmě závada se může vyskytnout u každého výrobku a je to vždy nepříjemné, stojí to peníze a čas. Mám ovšem pocit, že Novaservis už také není česká značka, ale polská.
Odpovědět
@dagmar44 Možná se ti zasekává páčka kvůli tomu, že jsi si koupila spořící baterii, která tě nejdříve pustí do cca poloviny a potom teprve do celého rozsahu - aby třeba děti nepouštěly vodu zbytečně na maximum..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?