MEXEN - nákup přímo v Polsku?

Profilova fotka
Dobrý den, kupovali jste vybavení do koupelny Mexen přímo na jejich polských webovkách? Napsali mi, že je možné doručení i do ČR. Případně existuje v Polsku kamenný obchod, kde se dá Mexen koupit? Děkuji, Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@flyout Kupovali jsme vše na e-shopu českém, zdali mají kamennou prodejnu netuším. Možné to je. Kupovaly jsme příslušenství, jako hlavice sprchova s ramenem, vývod sprchy a bidetovou spršku.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 Dekuji, to jste ale nekupovali primo na e-shopu Mexen, ale napr. na ceskem e-shopu Livero? Polsky e-shop Mexen ma polozky cca o 1/3 levnejsi, nez ceske Livero. Proto se ptam, jestli nekdo kupoval v Polsku🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@flyout Ano livero, teď Houseland. Přímo na polské ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 Dekuji a jak jste spokojeni? Chystame se vzit z Mexenu komolet vybaveni koupelen… 🙂
Odpovědět
Taky by me zajimalo jakou to ma kvalitu, budu rad za kazdou zkusenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím, nevím zda je to aktuální téma ale objednávala jsem Rea to je dvojče Mexen .Rea má české zastoupení ale i tak jsem ted objednala umyvadlo (Denis černý mat) z Polska měly 10% slevu takže umyvadlo a 2x clik špunt mi vyšlo jak jedno umyvadlo v ČR. Či zajet do stavebnin v Polsku tam mají taky mexen.
Odpovědět
Profilova fotka
@enulka123 Dobrý den, děkuji za odpověď. Jeli jsme si pro komplet vybavení koupelen do Mexen až k Varšavě🙂 Brali jsme v Polsku i kuchyň Ikea a podlahu, tak se vyplatilo. Mexen jsme právě hledali na e-shopech i kamenných v Polsku, abychom nemuseli jezdit až do jejich sídla, ale nenašli.
Odpovědět
@flyout A máte i od Mexen wc ? koukám na model Teo ale mám obavu co jsem třeba četla na Castorama na recenze pro podobné wc že má malý tlak na spláchnutí (bobku 😄) či že voda při spláchnutí tryská ven .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koupili jsme WC Lena, zatím čekají v krabici. Recenze na splachování jsem nenašla. Recenzí na Mexen je mezi uživateli velmi málo. Takže sázka do loterie. Recenze na rimless WC obecně se různí. Tak za 3 měsíce Vám snad už budu moci napsat, jak funguje🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících

Odpověď na příspěvek od flyout:

Dobrý den, koupili jsme WC Lena, zatím čekají v k…
@flyout dobrý den, můžete se prosím podělit o recenzi? Mám vybraný stejný typ wc jako máte vy:) děkuji
Odpovědět
Dobrý den, my máme Mexem umyvadla, sprchové baterie a vanovou baterii. Bydlíme zatím 3 měsíce, kvalita mi přijde OK, ale tohle se uvidí spíše za roky. Máme také ještě celé sprchové dveře. Jinak něco jsme kupovali v Polsku (mexen.pl) s doručením k hranicím a něco v česku (ty dveře - normálně mexen.cz, ale jeli z Polska). V polském eshopu (mutaci) jsou ceny nižší.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od odenisa:

@flyout dobrý den, můžete se prosím podělit o rec…
@odenisa Dobrý den, čtu až dnes. S WC jsme spokojení, rozhodně nic nestříká. Jen jsou při splachování dost hlučná. Což netuším, jestli je způsobeno mísou, nebo geberitem. Každopádně za ty peníze velká spokojenost.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?