Navrh koupelny

Profilova fotka
Ahoj, prosím neznáte nějaký dostupný program u jakéhokoliv dodavatele nebo proste to je fuk.. kde bych si mohla naplánovat předběžné koupelnu? Máme ji trosku rozměrově neatypickou, tak bych si to chtěla uspořádat co bych tam a kde vlastně chtěla, i když to je v projektu, tak realizace je vždycky jiná, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
v IKEA plánovači
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex mě se to tam nějak neukazalo asi, taky jsem tam už koukala
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 https://www.ikea.com/cz/cs/planner/ba... zkus to takhle přímo 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 zo mi vyjeli pravé jen nábytky 😀
Odpovědět
@teresh07 Tak si zkus na nějaký kliknout a uvidíš co to udělá 😉
Odpovědět
@teresh07 Akurat som to cez tyzden riesila. Skus vyskusat tento program. Je sice v spanielcine,ale dobre sa v nom pracuje. Ani ta spanielcina mi nejako nevadila. Su tam obrazky,tak sa v tkm dalo vyznat. https://www.apegrupo.com/crea-3d/vers...
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 asa tak už jde díky 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@bigbig už funguje díky moc ☺️ @nina004 taky vyzkousim dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 ono to tak vypadalo viď? taky mě to nejdřív zmátlo, hoď pak výsledek ať se pokochám 😉 já hledám podlahy a to je výzva!
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 ale jestli jsem dobře pochopila tak jde plánovat jen nábytek ne? Potřebovala bych naplánovat celkové rozložení koupelny
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 my budeme teď teprve kopat a vylivat desku, ale musím vědět co kde chci kvůli vyvodum s tím oak už nehnu.. a dost věci mám možnost koupit ve velké slevě v siku takže to nechci brát na 1000x a pokud možno najednou, mám to přes známého od dodavatele pravé
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 @tulda27 už jsem na to přišla i na tu místnost, ale nejdou mi tam dam prvky který potrebuju záchod atd udělat niku, no nezbývá mi nic jiného než udělat navrh od studia, ty sis dělala v tom navrh?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teresh07 ne já jsem projektant a maluju si to v cadu, jen pak nemám 3d modely, ale já mám představivost. Dispozici jsme zvládli v pohodě sami... Uvažuju, že si nechám udělat te´d ještě vizualizi k zakázce, protože is nejsem jistá, jestlic hci jen béžový obklad nebo bílou v horní části. Musíme to mít až do stropu tak se toho bojím... V cadu ti to nahodím ale nejdřív koncem týdne ted je toho moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 dokážu něco takovéhodle - zařízovací předměty, koty tlouštku stěny atd. ale je to spíš stavařský výkres než designový návrh 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 @tulda27 tohle já pravé mám, jen jsem asi zapomněla na to ze tam chci tu niku to ni fám Projektant nenakreslil, a potrebuju to vidět pravé v té vizualizací abych viděla tu realitu abych nebyla pal zklamaná ze to takhle vypadá šílené, máme fakt neatypicky rozměr koupelny tak to potrebuju vidět no i kvůli prostoru a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 já to chápu ale to neumím, umí to verunky, ale ono právě já to upravuju i z projektu a dávám přesné rozměry vybraného zařízení, místo zídky sklo atd. Nicu udělá manžel to si představit umím, ale zase neumím už tak detailně tu barevnost. Uvidíme co ptáček vykouzlí...
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 mno to teda není úplně ideální tvar, kde by byla ta nika?
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 není ale jinak to neslo udělat chtěla jsem zanechat velikost technické a velikost pokojíčku no, chci jo ve sprchovem koutě a u umyvadla jinde ne
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 a nebo když na to teď tak koukám naproti tónu sprch koutu tam je to místo spis nevyužité zas skříňky aspoň jednu tam chci
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky vy jste zlata žena, v čem to děláte smím se zeptat? Já už teď vidím ze nechci dvojumYvadlo a kam nacpu skříňky a tak 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 neni to volne dostupny program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky no to jsem pochopila, já bych si za nej i zaplatila 😀 proto se na to ptám
Odpovědět
My používáme Live Home 3D a nebo Planner 5D 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 já včera objevila floorplanner.com a je to super pro představu! Nemusí se to stahovat, jednoduše člověk online nakreslí přesně tvar místnosti a pak si tam nahází předměty a může si místnost projít i ve 3D... Mně to hodně pomohlo, už přehazujeme v projektu jedno okno 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna jo já ten program vlastně znám, úplně jsem na nej zapomněla
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna jako já v něm dělala něco před půl rokem a oni změnily desing a ovladaní a to je sílený :-/ vubec mi nesedí ty rozměry nejde upravit délka nic 😞 ach jo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?