Návrh koupelny bílá, šedá a dřevodekor

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás,můžete mi poradit jak nakombinovat obklady v koupelně? Pořád se mi na návrzích něco nelíbí...možná tam chybí bílá...nevím...chtěla bych kombinaci šedé,bílé a dřevodekoru,jen nevím kam jaký odstín použít... A jaký k tomu nábytek...budu moc ráda za každou radu a i fotku,jestli má někdo podobně řešenou koupelnu😊 moc Vám všem děkuji!
Odpovědět
1
2
Pekne kdo vam delal navrh ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dělá nám ho jeden moc moc šikovný pán ze Sika😊
Odpovědět
Dobrý den, mě se nejvíc líbí ten váš druhý návrh. Právě jsem se chtěla zeptat, kdo vám to dělal, to už jsem se dočetla, že SIKO. Můžu se zeptat za jakých podmínek? Popřípadě cena? Moc děkuji za odpověď :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka003 děkuji,no podmínky jsou že si od nich musíme potom koupit věci za určitou minimální částku,jinak by jsme to museli zaplatit ty navrhy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec jsme přece jen ještě něco pozměnili, dřevodekor dáme na umyvadlovou desku a za zrcadlo použijeme cemento:-) A koooonečně vybráno a objednáno :-) Myslím, že v jednoduchosti bude krása :-)
Odpovědět
Páni to je fakt paráda, líbí se mi to rozmístění, opravdu moc pěkné :-) tenhle poslední návrh se mi líbi nejvíce, je to takové že si k tomu dáte různé doplňky a bude to vypadat moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusipinka děkuji moc,jsem ráda,že se Vám to líbí,mě se také líbí nejvíc,tak snad to i ve skutečnosti bude tak hezké 😍
Odpovědět
na pinterest.com super nápady
Odpovědět
@krisstynka16 Ahojky, můžu moc poprosit o typ dlažby a obkladu? Zítra jdeme vybírat finálně do Sika a strašně se nám líbí jak to máte barevně sladěné?
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli myslíš ten poslední návrh tak šedá je Dlažba Rako Cemento světle šedá 30x60,mat, rektifikovaná a dřevodekor dlažba Fineza Timber Natural beige medio 30x120 cm, mat, rektifikovaná😊
Odpovědět
Opravdu moc hezké, líbí se mi jak jste si pohrála s tím prostorem a poslední návrh je podle mě nejlepší, je to takové více osvětlené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilkko moc děkuji 😍
Odpovědět
Článek se načítá
@krisstynka16 tak já byla z předchozích návrhů mírně na rozpacích, přestože šedá s dřevodekorem se mi moc líbí, ale ten poslední vypadá o 100%líp, nakonec to budete mít moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kataw tak to mě moc těší 😍 já si právě taky žádným t předchozím návrhem nebyla moc jistá,až tenhle poslední se mi fakt líbí...i když nebudu Vám nalhávat,že stejně si ještě myslím,že to mohlo být něčím zdokonalené,jen už prostě nevím čím a už jsme museli něco objednat...😁
Odpovědět
@krisstynka16 naprosto chápu, děsím se chvíle, kdy se budu muset rozhodnout já :D
Odpovědět
@peroli mohla bych poprosit o foto Vaší koupelny? Zní to jako moc pěkná kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kataw je o pár příspěvků výš,zatím jen v grafické podobě,obkládat budeme až v prosinci😊
Odpovědět
opravdu moc pěkné, líbil se mi tedy i ten první návrh, ale tohle je o něco lepší
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@krisstynka16 Dobry vecer , mate jiz realizovano? Mohu poprosit foto? Dekuji
Odpovědět
@krisstynka16 Pěkná koupelna to bude....jenom nevím, proč používat keramiku s tzv. dřevodekorem. Keramika je keramika, má vypadat jako keramika a netvářit se, jako že to není keramika,... To je podobné, jako tapeta s dekorem kamene, vinyl s dekorem parket nebo tofu ve tvaru kuřecího stehna.
Odpovědět
@pepitocz Protože je to aktuální trend. Vše se mi zdá jednotvárné, poslední dobou, bohužel. Všude šedá, bílá, dřevo. Nebo antracitová okna. Ty jsou však už trochu na ústupu. My trochu vybočili, kuchyň sice bude bílá, ale ve kombinaci se žlutou deskou, tak jsem zvědav, až to uvidím na živo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@davex tak jde o to, že šedá, bílá, černá, jsou neutrální barvy a hodí se ke všemu. Co budete dělat až se vám žlutá deska omrzí? :-) Když je to vše v neutrálních barvách, stačí změnit doplňky, které nejsou tak drahé.
Odpovědět
@lucka_dc Věřím, že neomrzí. A pokud ano, tak pracovní desky nejsou v dnešní době zas takové drahé, pokud člověk nebere nějakou drahou značku nebo Compact, či kámen apod. To už i některé doplňky převyšují cenu desky. Ostrůvek bude prostě dominanta kuchyně, ale jak říkám, uvidíme. Ladíme si to sami, nemáme žádný návrh :)
Odpovědět
@lucka_dc bílá a černá nejsou barvy :-D A unylý čb interiér se omrzí možná dřív, než barevný. Bojíme se barev, neumíme s nimi pracovat. Proto utíkáme k černobílému řešení. Obzvlášť na exteriéru šedobílých domů s černými okny je to poslední dobou viditelné, říkám tomu šedá architektura. V interiéru změnu spraví štětka, ale zvenku se ty domy budou tvářit šedivě desítky let. Ale já jsem měl v příspěvku na mysli materiály, které o sobě lžou. Nemají se tvářit, jako že jsou něco jiného. A to je zřejmě dílo dodavatelů, kteří v honbě za zvyšováním prodeje vymýšlejí za každou cenu "něco nového" a tak ovlivňují (ne)vkus zákazníků...
Odpovědět
Profilova fotka
@pepitocz s tím souhlasím, imitace je vždycky imitace. :-) A všeho moc škodí. nadruhou stranu k těm bravám. Raději se budu koukat na dům s bílou fasádou a černými okny než svítivě limetkovou či šmoulí modrou fasádu, jakou si někteří majitelé domů dokážou dát na dům :-S :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@davex Můžu někde najít foto vaší kuchyně? Díky.
Odpovědět
@cbr Tady, ještě bez světel, digestoře, zásuvek a baterie. Můžu vyfotit komplet, jak to máme nyní.
Odpovědět
@davex Díky moc. Budu ráda za více fotek 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?