Obklad koupelny - jakou zed oblozit?

Ahoj, stavime baracek (bungalov) a pred nama je vyber obkladu do koupelny. Nase vize je tmavsi drevodekor v kombinaci s obkladem slonova kost, bezova ci svetle seda. Mame v hlave milion otazek: Dat drevodekor na podlahu? Jakou stenu/steny oblozit drevodekorem? Co s vanou, sprchovym koutem, geberitem a oddelujici zidkou? Jakou zvolit barvu dveri, zda sladit do barvy zdi? Uz nam jde z toho hlava kolem. Zkousela jsem to planovat v programu homestyler, ale v nem se mi to moc nelibi a kazda varianta mi prijde divna. V planovaci od duravitu zase nemaji takovy sprchovy kout a velikoat vany 160.... Byl by nekdo tak hodny a bavi ho delat vizualizace a nehodil by to nejakyho planovace? 😆 V priloze nase predstava a pudorys. Nad vanou je uzke okno ve vysce 150 cm, vana bude 160x80.
Odpovědět
@papaya001 Siko i koupelny ptáček a asi i další nabízí za poplatek 1500 Kč vyhotovení návrhu vč rozpočítání a v případě objednání obkladu u nich, tak vám cenu odečtou. Pokud si sami návrh neumíte udělat - já také ne- tak mi to přijde jako dobrá varianta. Navíc obklad na fotce vypadá úplně jinak, než ve skutečnosti a je potřeba si ho i v reálu ošahat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?