Obklady v koupelně, návrh

Ahojky nakonec jsme se rozhodli pro jinou sérii obkladu, přišel nám návrh,koupelna je hnědá a krémová ale něco mi chybí u vany co myslíte dát tam dekor stejný pruhovaný jako u umyvadla? Nebo hnědý dekor proužek co je ve sprše? A myslíte že by se k obkladům hodilo umyvadlo barva cappuccino? viz obrázek... Děkují moc za námitky a dobré nápady
Odpovědět
Profilova fotka
já bych za vanu dala ten hnědý dekor jako je ve sprcháči, ale umyvadlo bych nechala bílé
Odpovědět
Nechala bych to takto, je to čisté....už bych to nekombinovala...pěkný návrh! Kdo Vám jej dělal?
Odpovědět
napadlo mě, za vanu buď dekor třeba čistý hnědý jako je u umyvadla ale tak jak ve sprše shora dolů, a nebo hnědý čistý a 1 pruh jako podélně kolem zdi od wc jak je okno až k vaně takový pruh do L podélně táhly. A nebo to samé ale dekor krémový co je u žebřin. Moc nápadu ale na vizualizaci mám jen 1 pokus jinak znovu se platí peníze a já věřím že mi i zde pomůžete vy. Jinak návrh dělalo siko koupelny
Odpovědět
Dobrý den, za wc bych to nechala už bílé, vanu bych klidně udělala stejně jako sprcháč aby se to propojilo. Jinak moc pěkné, střídmé.
Odpovědět
Nechala bych. Je to hezké, nepřeplácané, nadčasové. Skříňku pod umyvadlo: tak pokud bude dřevo ladit s obkladem, tak proč ne. Ale bílá skříňka je sázka na jistotu a vypadá hezky v kontrastu s obkladem za umyvadlem. Prosím, co to je za obklad?
Odpovědět
Pekne je to, nechala bych to tak.
Odpovědět
@evsa je to obklad selection jsou buď šedo bílé nebo hnědo krémové, obě jsou moc hezké ale protože mám ráda teplejší barvy tak jsme zvolily hnědo krémové.
Odpovědět
@5kopretina aku siroku budete mat vanu? My sme dali 75cm a chceme takisto sprchovy vedla vane,len sprchovy tym,ze bude 90tka,tak tam bude odskok. Zvazujeme,ci nedat sprchovy 80x100cm
Odpovědět
tyhle obklady se mi moc líbí, dobrá volba.:)
Odpovědět
děkují, jinak vana bude 170 na 75, no my odskok nebudeme mít protože jsme postavily vedle vany takový nevím jak se tomu říká prostě na odkládání věci. Jde to vidět na fotce tím pádem ta vana se dorovnala se sprchovým koutem a máme tam malinky odskok ale ten jsem chtěla to už je na lidech co se komu líbí :-) ale radím dobře určitě si nedávejte sprchový kout 80 nechte si ho na těch 90 a uvidíte, že si pak na mě vzpomenete, že jsem měla pravdu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?