Odpady v koupelně, jak to s nimi udělat?

Chceme rekonstruovat starou koupelnu v paneláku (zděnou), ale nevíme jak to udělat s odpady protože : 1. Odpady teď vedou pod vanou do stoupačky na záchodě (oddělený od koupelny zděnou stěnou). Pokud se rozhodneme pro vanu tak tam mohou vést i nadále, ale odpad s umyvadla vede teď na obkladačkách takovou ošklivou trubkou vysekanou dírou pod vanu. To bychom chtěli změnit, ale nevíme kam máme trubku co nahradí tuto starou dát aby nebyla vidět ? Vysekat vodorovnou drážku do stěny mezi záchodem a koupelnou nepůjde protože je moc tenká. 2. Pokud bychom se rozhodli pro sprchový kout byl by tento problém ještě horší, protože pod vanu teď jde i odpad ze dřezu z kuchyně a to v poměrně velké výšce nad podlahou 30 až 40 cm. Zeď tam je také tenká, tam se 40 až 50 mm trubky nevejdou a ani se to snad nesmí takto vést vodorovné drážky kvůli statice stěny. Jako podlaha je panel tak to také nejde a dělat přizdívky a zmenšit si tak koupelnu, která je i tak malá nebo zvyšovat podlahu a udělat si schod se nám nechce, ale nějak to udělat budeme muset. Skutečně nevíme ? Děkujeme za vaše odpovědi. Beáta
Odpovědět
Profilova fotka
beata: Odpověď pohužel neznám. Ale hodilo se mi to téma, tak se přispěji svým dotazem. Dnes u mě byl pán kvůli kalkulaci koupelny a když přišla řeč na dlažbu a já jsem mu řekl, že bych ji chtěl všude (i ve sprcháči) do výše zárubní, tak mi řekl, že je lepší ji mí ve sprcháči až ke stropu. Ale to tam bude pak zub, protože u jedné zdi bude jak sprcháč, tak umyvadlo, nad kterým už dlažba až ke stropu nebude. Máte to někdo podobně a máte to v galerii?
Odpovědět
Profilova fotka
Moc se omlouvám, četl jsem obklady místo odpady. :-x Prosím admina o smazání.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?