Pisoár - ano či ne?

Profilova fotka
Přemýšlíme, zda dát do koupelny pisoár. Máte zkušenosti? Nebude to vypadat jako na veřejných wc?
Odpovědět
Zkušenost nemám, i když návrh taky byl, ale neprošel. Než do koupelny, tak radši na samostatné wc a mezi wc a pisoár dát nějakou dělící polopříčku. Když člověk sedí, měl by to akorát u hlavy, což by mi teda příjemné nebylo. Pokud do koupelny i s wc, pak asi do stejného místa (aby nebylo každé na jiné straně místnosti), pocitově bych dala pisoár dál od dveří než wc a mezi ně opět nějakou příčku. A já bych teda za příčku schovávala v koupelně i wc, přijde mi divné, abych se z relaxační vany koukala na záchod a nebo první o co člověk při vstupu do koupelny zakopne byl záchod. (Ale chápu, že někdy jsou karty rozdány tak, že si nejde moc vybírat.) U nás teda hlavní, proč to neprošlo je, že se mi to nelíbilo, takže jsem řekla, že jedině, když bude záchod umývat on :D a argument nedostatkem prostoru. Až se jednou dohrabeme do horní koupelny, tak uvidíme. Ale už jsou na mě chlapi 3, tak možná budu muset v rámci rodinných vztahů ustoupit :D
Odpovědět
Profilova fotka
Za mne ano:-) Manžel si to nemůže vynachválit:-) http://www.modrastrecha.cz/blog/jahoo...
Odpovědět
Taky nad nim poslední dobou přemýšlíme. Ještě máme možnost koupelny pozměnit. Pokud vymyslíme kam s ním, tak ho asi někam dáme. Mám doma tři chlapy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav tak pokud máš doma tolik mužských, tak to ani nepřemýšlej ;-) Já mám holčičku, ale manžel pořád říká, že je to fajn i pak pro návštěvy. Já mu říkám, že jestli po něm touží, at si ho tam dá :-D Spíš aby v té koupelně trochu zapadl. Zvlášt záchod nemáme, jen druhou koupelnu s wc a tu budemem mít v ložnici, takže by pisoár byl v hlavní koupelně právě kvůli návštěvám, které míváme docela často.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame a je super, kazda navsteva po nem slinta :) jinak mame s poklopem a je samosplachovaci. Takze se o nej prakticky nemusim starat
Odpovědět
Profilova fotka
Foto najdete u me v albu
Odpovědět
@ally8 my nad nim přemýšleli i do garaze:-D samostatné wc nemáme a spodní koupelna je mala, tak to rozhodnuti asi padne az budeme v te koupelně stát a uvidime naživo kolik je tam mista..
Odpovědět
Nelíbí a nechápu :-) Pisoáry mi přijdou celkem odpudivé i v hospodách, natož v domácnosti a přijde mi to jen taková věc, kvůli které má člověk práci navíc.
Odpovědět
nejak se mi nelibi ani predstava mit neco takoveho v koupelne.. :-| i kdyz uznavam ze foto na ktere odkazala @jahooodka je OK a nevypada to tak zle jak to zni :-D ja bych to ale nemyla.. brrr.. a uz vubec bych si to neporizovala kvuli navstevam!! ktere budou jeste min opatrne nez vas vlastni chlap.. budou to mit jako nejakou zabavu a vsadim se, ze si budou uzivat toho co doma nemaji.. a umyvat to po jejich pokusech a dokazovanich si sveho muzstvi (jestli jako spravny chlap umi vykrouzit presne kolecko, nebo se podepsat.. a jine chujoviny) no nechce se mi to ani predstavovat! jste odvazne zeny ze jste s necim podobnym souhlasily! :-D vubec nesoudim!!!!!!!! jen uprimne obdivuju kolik dokazete svym chlapum z lasky doprat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaeth01 Mozna je to jen muj naivni pocit, ale tim ze je pisoar vys nez klasicka misa, tak bych rekla, ze to prave snizi riziko netrefeni se (vzdy si vzpomenu na reklamu "na myslivce mas hodne mizernou musku" :-D) a ja bych prave cekala ze by to mohlo to umyvani toalety nakonec usnadnit.. samozrejme pisoar jak z verejnych zachodku bych nechtela, ale ty domaci s vikem a samosplachovaci mi prijdou fajn, my ho akorat nemame kam dat
Odpovědět
Profilova fotka
Nevlastní brácha má pisoár rohový, bez pokopu, splachování jsem nezkoumala, čůrat jsem do něj nezkoušela :), na samostatném záchodě a mě to teda přijde super...odpadne problém s věčným sklápěním a zvedáním prkýnka a mýt "počůraný" záchod nebo mýt "počůraný" pisoár už mi zas až takový rozdíl nepřijde. Hlavně je to jednoduchý způsob, jak partnerovi zpříjemnit život, takže nevidím důvod proč by ne.
Odpovědět
@smirda co partnerovi:-) Ale já mám i dva syny a zpříjemnit ho třem chlapům, mi za to fakt stojí. Navíc oni taky budou tolerovat moje lapače prachu, kytky a podobné životu nedůležité cajky v naší domácnosti:-) Jen nevím, jestli se u nás někam ta mušle vejde:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adelkav Ten brácha má samostatný záchod takových běžných rozměrů a pisoár mají v rohu za dveřmi (ty mají posuvné, do pouzdra ven. Když stojíš mezi dveřmi, koukáš na záchod a po pravé ruce máš pisoár. To je podle mě tak skladná varianta, že už to ani víc nejde, jen je třeba mít vedle těch dveří kousek zdi navíc, no :).
Odpovědět
@smirda díky. Jdu googlit rohové pisoáry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav vypadají dost draze, což :-| ? To jsem u bráchy nezkoumala...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych raději než pisoár dala do koupelny bidet. A jak tu vzpomínala @martaveg reklamu s myslivcem :-D tak můj manžel myslivec si prostě na záchod sedá a je vyřešené trefování se :-D o tuhle maličkost, zda by si mohl na záchodovou mísu sednout, i když jde čůrat, jsem ho požádala, když se nastěhoval do mé garsonky a neměl se tím nejmenší problém. Takže tím pádem odpadá ono nepříjemné umývání pocákáného záchodu po pánech :-| ;-) Takže my se při rekonstrukci koupelny těšíme na ten bidet :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Zdravíčko, za mě jako chlapa pisoár určitě ano. Je nás doma hodně a vyřešilo se tím hodně nepříjemných problémů s kluky... máme ho v samostatné místnosti a ten pisoár je bezvodý (a nesmrdí, kdyby to někoho zajímalo) takže ani nemáme další náklady za vodu. Akorát mě nenapadlo to tam nikdy vyfotit :-D tak aspoň tady https://www.ecostep.cz/produkt/bezvod... dodávám jak krásný pisoár my chlapi doma máme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám doma tři chlapy a ikdyž je to pro mě jedna z velmi odpudivých věcí, asi bych ho možná někam umístila. Jinak nemám ráda ani bidety a přitom ho už teď oceňuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Osobne jsem jiz ve fazi projektu vyzadoval v kazdem patre pisoar. Projektant sice koukal, ze to neni bezna vec pro RD, ale souhlasil, ze je lepsi, nez chodt na klasicke wc. Pokud nekomu zbyde kousek mista, rozhodne doporucuji.
Odpovědět
Profilova fotka
My pisoar mame, samosplachovaci a super. Mam doma uz 2 chlapy a tretiho na ceste, takze proc ne. Mame jeste druhe wc v koupelne a ke kazdemu wc bidetovou sprchu, taky skvele.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme doma tři wc, jeden v koupelně a dva samostatné a na jeden ze samostatných (hlavní wc v domě sloužící i pro návštěvy) jsme pisoár na manželovo přání dali. Je to super věc, užívají si ho nejen moji chlapi, ale i pánské návštěvy. :-)
Odpovědět
@kaeth01 závidíš nám chlapům, že umíme napsat do sněhu své jméno a v trávě pohonit broučka :-p :-D
Odpovědět
Zrovna o pisoáru vědu debatu se svým osmiletym synem a prý je to super 😁 tak zvážíme
Odpovědět
Profilova fotka
Mam doma 4 chlapy, 2 koupelny a v kazde zachod a pisoar. A vsichni chlapy je obdivuji :-D a damy, no to je jasne, ze v nasi domacnosti je to nutnost. Daji se najit i hezke, ze to nevypada jako verejne wc a udrzba, diky nohu za ne, protoze mit furt ocurane zachody po detech byl pro me ocistec :-p Mam tenhle https://pisoary.heureka.cz/roca-nexo-... maji i s poklopem, ale ja se obavala udrzby kvuli detem, takhle jsem spokojena. Nesmrdi to, nic... .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Stačí dát umyvadlo o trochu níž...
Odpovědět
@jara_franke jasne a pak si v tom umyvadle cistit zuby - chutovka 😛
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?