Prosím o radu s koupelnou 11 m2

Dobrý den, v patře máme velkou koupelnu, cca 11 m2, ale jsem už z toho zoufalá. V koupelně potřebujeme mít: dvojumyvadlo 120 cm, 1x skríňku 35x170 cm výška (šampony, drogerie) 1x skříňku 35x50 cm výška (v ní nainstalovaný koš na prádlo) sprchový kout (jakýkoliv rozměr) žebřík pračka se sušičkou jsou ve výklenku, který jsme udělali za záchodem (záchod byl moc dlouhý) vanu nechceme, ale úplně se jí nebráníme, spíš by ale vyplňovala pouze volný prostor (koupelna je dětí, vanu nechtějí, my taky vanu nepoužíváme) Stěna vlevo je zkosená od výšky 170 cm, nelze tam tudíž umístit 170 cm skříňku, aby byla zavěšená na stěně a dalo se pod ní vytřít), nedáme tam ani větší zrcadlo nad umyvadla okno je široké 150 cm a začíná cca 50 cm nad zemí (takto nízká okna jsou všude v patře) Prosím o radu, jak byste uspořádali takovouto koupelnu vy. Zatím lze hýbat s vodou a odpadem, s oknem už ne. Omlouvám se za škaredý nákres. Děkuji moc.
Odpovědět
@maanna A proč zoufalá, mně to nepřijde špatný na tom nákresu. Sušičku určitě postavit na pračku a vedle se ještě vejde dost prostorná skříň na všechny serepetičky. Koše na prádlo můžou být klidně pod umyvadlem - resp. integrovaný v umyvadlový skříňce.
Odpovědět
Musi mit ta skrin nutne 170cm?
Odpovědět
A ten vyklenek za wc je jak velky? Nesel by tam ten sprchac? Pracka se susickou by mohly byt ve skoseni i s nejakou deskou na skladani pradla.
Odpovědět
@ive747ta výklenek je cca 100x150 cm, sprcháč by tam určitě vešel, děkuji za nápad
Odpovědět
@bayt přijde mi to takové prázdné, hlavně ten prostor před oknem. Ale vlastně tam si můžu dát sušák na prádlo.
Odpovědět
@ive747ta skříňky do koupelny už mám právě předvybrané.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s @ive747ta Sprcháč za WC a pračka se sušičkou vedle sebe pod tu zkosenou zeď. Navíc by se prádlo ukládalo a zpracovalo na jednom místě a kdyby se deska protáhla přes celou zeď, získala bys další úložný prostor. Vysokou skříňku bych klidně nechala, malou integrovat pod desku
Odpovědět
@maanna Tak ještě se dá udělat walk in a protáhnout i k oknu. Hodně lidí to tak má...
Odpovědět
Profilova fotka
přesně... dát sprcháč za wc... máš tam odpad i vodu 👍
Odpovědět
Díky všem, sprcháč dáme do výklenku 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?