Rovná vana 180 cm nebo delší?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím o vaše zkušenosti, chci rovnou vanu, měříme 180cm+, jakou délku vany doporučujete? A značka, materiál a kde koupit?
Odpovědět
1
2
@blahova_andrea @frangipani_cz přesně takhle to fungovalo i u nás (přítel nesnáší vybírání), než jsme pochopili, že na většinu věcí máme diametrálně odlišný vkus a že se tomu prostě vyhnout nedá. A já i chci, aby se to líbilo i jemu, samozřejmě, i když by byl život krásný, kdyby mohlo být všechno jak chci já :-D ;-). Takže jsme přešli na systém předvýběrů. Já vše načtu, nastuduju, pořeším, udělám předvýběr (dám si pozor, aby byl opravdu různorodý, poctivě opravdu zohledním všechny varianty (kromě těch, co už bych stejně opravdu neskousla, protože se mi hnusí :-D ;-) ) a předvýběr předložím příteli :) (obvykle se jedná tak o 10 - 30 variant :-D, a pak každou tu variantu probereme a na jedný se musíme shodnout :-D, ještě se nestalo, že by se mu úplně příčily všechny, takže kompromis zvítězí ;-).
Odpovědět
@bamak No ale doufám, že když na tebe bafly, tak jsi aspoň předstírala překvapení! :-D :-D Já mám takového opatrného chlapečka, ten nejen, že nikdy nespadl do bahna, on ani moc neskákal do kaluží a dokonce NIKDY neměl odřené koleno nebo loket. Jemu se tak maximálně zlomí tužka. Ale teda ne, že by nebyl čuně, on si klidně svlíkne školní oblečení a zastele a týden s tím spí pod peřinou, nesněděné svačiny, no, to...už jsem kvůli tomu i vyhodila batoh, to už bylo zralé na skládku jaderného odpadu. V tom jsou zase ty holčičky lepší. Si myslím, teda... :-)
Odpovědět
@ellesarka To je docela dobrý systém, to zkusím. Ale pro začátek mu předložím výběr takový, aby se sice zdál různorodý, ale v podstatě směřoval k jediné variantě. :-D To mi připomněla situaci v minulé práci, vybírali jsme nové logo, už jsme měli asi 150. variantu a reklamka už chtěla odstoupit od zakázky. Šéf se nemohl rozhodnout, tak že to nechá na vedení. Asi tři hodiny jsme se hádali nad posledníma 6 variantama, ale nakonec jsme se shodli na celkem jasném favoritovi. Šéf měl jiného. Takže co teď? Šéf prý: poslední možnost, tak to odhlasujeme! Hlasování dopadlo 8 pro náš návrh, 1 hlas (šéfův) pro jiný. Jasný výsledek. Šéf na to: "Takže teď si o tom pojďme promluvit, které z těch dvou...." :-D :-D :-D
Odpovědět
@frangipani_cz my se koupeme spolu minimálně třikrát týdně, je to takový večerní rituál, dáme si tam víno, olivy, nějakej dobrej sýr, cherry rajčata, a nejdřív si povídáme, jak jsme se měli a pak si pustíme na starým notebooku přátele nebo nějaký jiný seriál, film, prostě večerní relax přesuneme ze sedačky do horký vody :D. Takže velký vany nelituju. Já si ve vaně občas čtu, přítel poslouchá písničky. Ale většinou se koupeme spolu, přítel sám skoro nikdy, já občas. Přijde mi, že se nenapouští tak dlouho (když se jdu koupat sama, tak ji nemusím mít plnou po okraj a když tam jdeme dva, tak tý vody nemusí být taky tolik, to by člověk koukal, jak se hladina zvedne, když se tam vyvalí dva celkem normálně živený lidi (rozhodně žádný tyčky ale ani vorvani ;-) :-D). Dej sem půdorys, třeba se vymyslí, co by se tam jak šiklo :).
Odpovědět
@frangipani_cz jo, tak samozřejmě se s tím dá i trošku blafovat :-D, samozřejmě že funguje i systém nadhodit něco, co přesně vím, že by shledal jako šílené/nehezké/nepraktické/co by nebyl ochoten skousnout a podat to, jak jsem z toho nadšená a jak se mi to líbí a jak to chci a postupně ho dovést k tomu, co chci opravdu a já budu spokojená a on taky, jak se hezky tý šílenosti vyhnul a jak hezky to dopadlo :-D, ale s velkou mocí přichází i velká zodpovědnost :-D ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
jedni velcí romantici rekonstruovali, konečně pořídili vélikou vanu, špunt přesně napůl uprostřed, a než z ní stačili sundat folii, chystalo se na svět mimino.... a už se do ní nedostali.
Odpovědět
@frangipani_cz nic jsem nepredstirala :-D. Ony jsou holky dost vynalezave, takze jsem prekvapena nekolikrat za den :-D , obcas I v noci. O svaciny se nebojim, spis budou nosit poznamky ze loudi po spoluzacich. Jsem si myslela, ze kdyz si najdu klidneho chlapa, tak se muj temperament trochu naredi jeho klidem....ale omyl, muj temperament zustal a pridala se chlapova palicatost ]-( . Zkusili jsme to podruhe a zase Mendelovy zakony selhaly. Takze potreti to riskovat uz fakt nebudu ;-).
Odpovědět
@frangipani_cz vana pod okno neni uplne ideal, my to tak mame a kdyz chci otevrit okno musim vlezt dovnitr. Vetsinou si namocim ponozky.
Odpovědět
@bamak Tam to okno vyje i tak mimo vanu, je obrovské a neotvírací. Po straně bude mít vyklápěcí ventilačku, ta by tak jako tak vyšla mimo.
Odpovědět
@zuzekk @bamak Čtete to u @ellesarka ? Člověk by řekl, že děcka jsou rozbíječ rodinné pohody.:-D
Odpovědět
@zuzekk já nevím jak u vás, ale já když byla malá, tak jsem se s rodiči ve vaně normálně koupala, takže vana nezahálela jen proto, že přišly děti :-D, možná spíš naopak, sice asi ubyde to víno a přibudou kačenky, ale nemyslím si, že s dětmi zmizí využití velké vany nebo veškerá romantika ve vztahu :-D, aspoň od mých rodičů a z okolí mám doloženo, že když se chce, jde ne všechno, ale hodně :) ;-). Nejsme žádní naivní romantici, jsme spolu přes osm let, takže ani nemáme růžové brýle :-D. @ frangipani_cz děti jsou podle mě v cajku :).
Odpovědět
Tady to máte. Nedaří se mi v tom plánovači SIKO umístit správně okno a dveře, tak přikládám i půdorys od architekta. Co tam dal on ignorujte, strčil tam náhodně věci aby věděl, že to tam vejde. Červeně jsem označila hranice vestaveb, které by měly být polepené kachlema - ta rohová nika by měla zůstat, kde je, bude v ní rozdělovač vody, nebo kýho výra. Ve variantě vana pod oknem bych asi nechala umyvadlo, kde je, vestavbu - pult bych dotáhla až k vaně a záchod vlevo od niky. Na pravé zdi vedle děvří bude/nebude, ještě nějsem rozhodnutá, žebřík.
Odpovědět
Článek se načítá
@frangipani_cz je to moudra zena, vi, ze zakladem pohody je chlap, co si mysli, ze muze rozhodovat :-D.
Odpovědět
Tady verze s vanou pod oknem - fakt se k tomu oknu nedostanu. Takže takto ne.
Odpovědět
@frangipani_cz My máme vanu 180 cm a kupovali jsme ji v Hornbachu a byla normálně vystavená. Máme smaltovanou a jsme s ní spokojení. Měřím 182 cm a vlezu se do ní v pohodě, ale já se hlavně sprchuju, ale žena se v ní louhuje :-) a je spokojená.
Odpovědět
Manzel ma 185 cm a kupujeme vanu Laguna Fortuna 170, ktera jedina mu v Siku byla pohodlna. Budeme se v ni i sprchovat pod hlavici, zastenu jsme si vybrali levnejsi z Ravaku.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?