Tip na netradiční koš na prádlo

Profilova fotka
Sháním nějaký hezký a netradiční koš na špinavé prádlo do koupelny. Prošla jsem už spoustu internetových obchodů i kamenné prodejny a nic se mi nelíbí. Celou koupelnu mám v šedo bílé kombinaci a hranaté tvary. Chtěla bych nějaký lesklý, nejlépe bílý koš a bez nějakých vzorů. Máme malinkou koupelnu, tak to nemůžu řešit žádnou další skříňkou. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@jakelina Vybrala jsi nějaký? Také zrovna řeším nový koš na prádlo, mám místo mezi umyvadlovou skříňkou a sprch. koutem cca 30-35 cm. Chtěla bych nejlépe v bílé barvě, případně i šedá by mohla být. Máte někdo nějaký tip? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@hpaja Ahoj, dlouho jsem sháněla také koš na špínu do šedobílé koupelny. Já tedy dala přednost tmavě šedé, ale vyhovuje mi hlavně rozměry. Je úzky, tak se vejde mezi umyvadlovou skříňku a zeď. Otevírání je variabilní :) http://www.curver-shop.cz/kos-na-spin...
Odpovědět
Profilova fotka
a co takhle ikea ratanový koš k bílé se prima hodí :D http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
@ovp21 @ludva Dekuji, mame koupelnu v kombinaci svetle seda a ruzovo fialova. Proto bych chtela kos v bile barve, hneda nebo bezova se tam nehodi.
Odpovědět
Profilova fotka
@hpaja Dávala jsem odkaz kv. velikosti koše :) Jinak jsem ho dnes viděla i v bílé barvě v Globusu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ludva Ten vypadá pěkně uzoučký. Já pořád "bojuju" s tím, zda si mám pořídit znovu plastový nebo zkusit jiný. Vidím, že máte umyvadlo se skříňkou z Ikea? Akorát se tam tenhle měsíc chystáme a chci koupit přesně tenhle typ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hpaja jj, je to Ikea :) Já neměla na výběr, pořád jsem hledala koš, který by se mi vešel do té mezery :) Měla jsem koš i v šatničce, ale v koupelně byla neustále hromada prádla :( Je nás pět :-D Taky jsem nechtěla plasťák, do teď jsem měla ohavnou béžovku :-p Ale z tohoto jsem nadšená 8-) Tak pěkný výběr ;-)
Odpovědět
@ludva vypadá skoro jako xbox:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Nevíte kde by se dali sehnat takové ty koše na prádlo, jak jsou aspoň tři u sebe a rovnou se do nich třídí prádlo?
Odpovědět
koše na prádlo šedé/bílé/hnědé mají v hornbachu, obi, bauhausu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den. Ráda bych si do své koupelny pořídila tyto designové koše na prádlo : https://yesbydleni.cz/kose-na-pradlo/... Není tam popis, z čeho jsou vytvořeny, ale vypadá to na proutí či vlákna. Máte, prosím, někdo zkušenost, zda to neuchovává vlhkost a neplesniví? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@kvetinka2332 myslím, že to je mořská tráva (tedy vodní rákos)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
MY jee to vyřešili tak, že máme na chodbě vysokou pax skříň a dole jsem si udělaly žbrbliny aby prádlo nevypadávalo 😄 otevřu skríň a hodím to tam 🙂 v horních policích mám věci na tvoření, šicí stroj atp. 🙂 za nás nejlepší nápad 🙂 Skřín je naproti dveřím z koupelny 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?