Vizualizace koupelny - Siko Zeus. Poraďte

Lidičky poraďte, čím dýl ty vizualice máme, něco se mi na tom nezdá..né že by se mi to nelíbilo vůbec, ale ten pruh v tom koutě se mi nějak nezdá tím, jak je to ohraničený a pak to pokračuje bílou, není to divný? A i ta bílá plocha u okna, nemáme tam dát ještě jeden pruh kolem dokola tý mozaiky? Díky za nápady.
Odpovědět
@ijanka.k mně se to líbí tak jak to je..to okno je právě moc pěkný, jednoduchý - a v jednoduchosti je krása! ;-) Mimochodem moc krásná koupelna 8-) , na kolik vás vyšla vizualizace?
Odpovědět
Díky, no ale já nevím, furt si tím nejsem na 100% jistá! :-D Vizualizace stála v Siku myslím 1000Kč a v ceně máte jednu možnou změnu. ;-)
Odpovědět
Mě by se třeba líbilo na té 3. fotce mít celou stěnu černou, že by to tam nedělalo takový sloup v té sprše, ale to manžel zásadně odmítá, že už tak je tam černé dost, to já bych klidně přitvrdila. :-) Přece jenom protější stěna (okno) a zkosená stěna nad vanou zůstanou bílá.
Odpovědět
Profilova fotka
@ijanka.k mě se černá líbí moc, ale asi by to už bylo moc tmavé. Ale tahle vizualizace je moc hezká
Odpovědět
@ijanka.k mně se to moc líbí tak jak to je, ale já bych si osobně černou nikdy do koupelny nedala! :-| Máme hrozně tvrdou vodu :-( :-(
Odpovědět
Pro zajímavost, jak to vypadá s černou stěnou...
Odpovědět
@ijanka.k :-D no taky to nevypadá špatně! :-D doprostřed bych ale dala si tu mozaiku, aby to nebylo tak tmavé, co? ;-)
Odpovědět
@iw1984 : No tu už nevím jak do toho zakomponovat, ale když tam budou na té tmavé straně bílé skříňky, tak tím by se to rozbilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ijanka.k nevipadá to špatně ani takto. A ty bílé skříňky by tam byly super
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě ta černá koupelna působí trochu depresivně, takže víc černý bych rozhodně nedávala, spíš naopak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych té černé ubrala ... myslím že by stačila podlaha a ty dekory kolem umyvadla a ve sprcháči .. máte tmavé dveře, tmavé skříňky (nejsou tam skoro vůbec vidět) a to okno mi taky nepřijde největší ... leda, že byste měli větší než bodové osvětlení - třela takové ty světelné lišty na stěnách po většině obvodu koupelny, prostě kompenzovat tu černou světlem
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo obráceně ... světlou podlahu a černé dost na stěny ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hurá hurá, vypadá to, že jsem manžela trochu naťukla a černou stěnu si obhájila!! :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?