Výška sprchového koutu

Dobrý den, měla bych dotaz, vybíráme sprchový kout obdélníkový 120x90 dveře otvíravé a převážně jsou nám nabízené sprchové kouty výšky 1,9 m (např. Teiko) případně ravak Chrome výšky 1,95 m . Mám dotaz zda jste někdo toto řešili když manžel je vysoký a má 195 cm, nevadí pak že hlavice horní bude ve výšce např. 2,1 m. Mám obavy že voda se bude odrážet od hlavy manžela a přeskakovat do koupleny. Řešit vyšší sklo nebo obavy jsou zbytečné ?
Odpovědět
Profilova fotka
přítel má 196 cm a máme sprcháč Ravak Chrome a žádný problém s tím není, nikdy není voda okolo, ale je pravda, že jsme se nad tím na začátku pozastavili a následně zjistili, že v bývalém bytě jsme měli ještě nižší a opravdu nikde nic neteklo
Odpovědět
Tak my mame 195 vysoky kout a jinak 120x90. A sprchu si muz dava tak, ze na te tyči je uchycena ve výšce 205cm a ta sprska je jeste naklonena nahoru. Tedy asi stejně jak to plánuješ a taky vůbec žádný problem.
Odpovědět
@lenung diky moc super zprava a muzu jeste dotaz jak jste spokojeni s tim Chrome ? Udrza, funkcnost ...
Odpovědět
@houzkova diiky moc a muzu jeste dotaz na znacku vaseho sprchace a jak jste spokojeni s funkcnosti.
Odpovědět
@anetka2017 Je to SanSwiss a spokojenost velká. Přesně si nepamatuji tu řadu, ale případně bych to někde našla a cena byla celkem ok, myslím přes 20tis. Nabízeli nám i několikanásobně vyšší ceny, především příplatky za matné sklo. :) Má to i nějakou úpravu proti vodnímu kameni, tak to bych jediné vytkla, nebo si nedovedu představit jaké by to bylo bez ní. :-D Máme tu neskutečně tvrdou vodu, tak těžko soudit.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetka2017 musím říct velká spokojenost, za 0,5 roku žádný problém a údržbu jsme zavedli tak, že po každém vysprchování setřeme skla stěrkou a jednou začas umyjeme přípravkem na vodní kámen, myslím, že za tu cenu je to dobrá investice
Odpovědět
@lenung Taky stirame, ale doufala jsem, ze to bude bez stirani :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?