Zařízení koupelny

Dobrý den, byl by zde někdo kdo by mi pomohl/doporučil rozmístění zařizovacích prvků v koupelně? Rozměry koupelny jsou 4,1 x 3,5m a chtěli bychom sprchový kout cca 1,5x1m, samostatně stojící vanu, 2 umyvadla, wc. Návrh kreslený mou rukou přikládám, návrh projektanta také, uvítala bych poznatky a tipy co a jak kam dát.🙏😁
Odpovědět
Byl by někdo kdo by poradil, prosim??😁🙏
Odpovědět
?
Odpovědět
Profilova fotka
Kouoelnová studia za to chtějí 2-3 tisíce a pokud od nich vezmete materiál bývá to zdarma. Designéři/bytový architekt jsou dražší, ale bývá to vychytanější. Ještě zkuste dát stejný dotaz do fotoblogu jestli to tam nemáte.
Odpovědět
Jsou programy na pc, kde se da narysovat dum a casti domu od a po z a jsou zdarma... je jich na trhu hodne, ale tento se mi osvedcil pro predstavu nejvice. homebyme.com
Odpovědět
@tulda27 no bohužel mají nějaké určité termíny a my si potřebujeme odpady, vodu atd odklepnout s projektantem již po víkendu, děláme změny v projektu (změnu stavby před dokončením pro úřady) za běhu stavby bohužel, takže čas kvapí.
Odpovědět
@tomi_28 děkuji, také mám v pc nainstalovaný nějaký podobný program, ale pravda, na můj vkus je to dosti zdlouhavé a radši si to nakreslím. Zkusím se mrknout i na tento co odkazujete.
Odpovědět
@nejaga vybavil a udělal jsem tak podle projektu celý dům vevnitř, pro představu
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud to spěchá tak čtverečkový papír a vystrihat zařizovací předměty a posouvat. Na WC počítejte 1m, na dvojumyvadlo 1,5 m cca. Jinak projektant má WC logicky schované za sprchou, WC bych určitě chtěla víc v klidu než u dveří... za mě je původní návrh rozmístění ok. Ale je to hodně o vašich preferencích.
Odpovědět
Naprosto laickým pohledem mě napadá dát umyvadlo po levé ruce (při vstupu), vedle něj toaletu, naproti dveřím vanu a do zbývajícího rohu sprcháč. Minimálně já bych se odpíchla od umyvadla hned u dveří, aby bylo přístupné hned bez nutnosti "obcházet" dveře.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte uvedeno kde a jak velké tam bude okno...to je také podstatné. Vstup jen z chodby nebo i z ložnice?
Odpovědět
@mahonia okna se dotvoří až na základě rozmístění zařizovacích prvků. Vstup je z chodby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?